Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aynen o dediğin saatlerde benimki de hareketli ama o sırada uyumuyorum genelde. Gece de çok sık tuvalete kalktığımdan dolayı sonrasında derim uykuya geçiyorumdur ondan hissetmiyorumdur belki ama gece rahatsızlık verdiği kesin Belki vücudumuz yoruluyordur ondan oluyordur. Hatta geçen evde tek başımayken gece o kadar tekmeledi ki "e dur bebiş" dedim. Sesimi duyduğundan mıdır bilmem durdu. Bu kez pişman oldum öyle söylediğime İyi olsunlar da biz acıya razıyız
Makat gelişi de olabilir ama bazen kendilerini katlayıp vuruyorlar o da olabilir. Benim şu an makat gelişi olmasına rağmen arada kasıklara yakın da vurabiliyor. Fakat senin bebiş kesin dönmüştür bence Haftaya belli olur zaten

Kızzlarr kilo konusulmus yine dün yazmıştım son bir haftadır çoğunlukla yatarak istirahat ediyorum. Açıkçası ilk gunden beri beslenmemde extra bir seye dikkat etmedim, cok sağlıklı beslendigimi de söyleyemem. bu istirahat etmeye başladığımdan beri daha cok yiyorum diyebilirim. Bugün gun ortasında oylesine bir tartildim ve 1.5 kilo verdiğimi görüp cok şaşırdım. Karnım, basenlerim, bel cevrem de genişledi üstelik. Değişik şeyler yaşıyor vücudum.

Allah sana bağışlasın bizim haftalarımız yakın ama benimkinin sadece kafası önden gidiyor galiba. Topluca önden gitmesi de genetik midir acaba merak ettim
İnan hiç bilmiyorum ama çevremde hamile olan arkadaşlarım var hep önde gidiyor bebeler ve doğumlarda erken oluyor anlayamadım nasıl bi furya var bende

Yaa kıyamam, gözümde canlandı pişman oluşun gerçekten de iyi olsunlar da her şey kabulümüz. Şöyle bir teorim var, benimki döndüyse gerçekten, daha rahatım son günlerde. Belki seninki de dönüşe geçince sen de karın sertleşmeleri bakımından rahat edersin. Süreçte haberleşiriz

Aynen öyle yeter ki sağlıklı olsunlar Belki de pozisyonundan dolayıdır kasılmalarının azalması. Fakat benimki zaten baş aşağı Bugün yine böbreklerim çok ağırıyor ve kasılmalarım çok sık. Bakalım devam ederse acile gideceğim. Çok çektim böbreklerden

ay şimdi anladım konuşmuştuk aslında senin durumu, bir önceki mesajında makat geliş demişsin, kafam karışmış.. hay allah. Teorim patladı :)

Sen en iyisi böbrek şeyini göster canım. Tomografi bakılamaz ama ultrasonla bakarlar iyice. Sanki iki tarafında mıydı ağrı? Tek taraflı ise sürekli tersine yatman iyi gelecektir. Genelde yapılacak da çok şey yok ama bence gene de baktır. Böbrek işi mühim. Kan tahlili ile böbrek fonksiyonlarını da kontrol ederler. İdrar tahlili de yapılır herhalde kum falan var mı diye.

Benimkinin boyu geride, kafası ve karın çevresi ileride ailede kısa insan da yok hiç anlamadım Evet hep bi erken doğum furyası var sıcaklara bağlıyorum bence çok etkiliyor
Aynen canım mümkün valla bilemiyorum doktor diyo ki Eylül ortası olur gibi doğum dddim insallah ona da razıyım daha erken gelmesin de

Yanlış söylemişim şimdi baktım ama benim kasılmaların pozisyon kaynaklı olmadığı kesin. İki tarafta da ağrı var, solda daha fazla. Akşama kadar dikkatle gözlemleyeceğim olmadı giderim yine acile karnım gün boyu şöyle

Eklentiler

• 8B163430-91A1-4B89-810F-6ABCB9E34D84.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 103
İnan hiç bilmiyorum ama çevremde hamile olan arkadaşlarım var hep önde gidiyor bebeler ve doğumlarda erken oluyor anlayamadım nasıl bi furya var bende
Uzunuz demişsin ondan mı acaba diyeceğim de karın ve baş da önde diyorsun. Sağlıklı olsun da ne fark eder Gebelik şekerin yok değil mi?

Uzunuz demişsin ondan mı acaba diyeceğim de karın ve baş da önde diyorsun. Sağlıklı olsun da ne fark eder Gebelik şekerin yok değil mi?
Yani onunla çok alakalı olabilir mi bilmiyorum aslında boy nasıl tüm gelişimi etkiler ama . Tabiki sağlıklı olsun yeter yok canım çok şükür o da yok .

Kızlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama takip edilginiz, dogum planladığınız hastaneler hangileri? Belki aynı yerde doğurmayı planlayanlar rastlasmis olur.
Ben Kocaeli'de yaşıyorum ama doğumumu ailemin yanında, Istanbul'da planlıyorum. Medicana International Beylikdüzü Hastanesinde takipli olan var mi?

Yani onunla çok alakalı olabilir mi bilmiyorum aslında boy nasıl tüm gelişimi etkiler ama . Tabiki sağlıklı olsun yeter yok canım çok şükür o da yok .
Uzun boy olunca kemikler de iri oluyor ya ondandır belki diye düşündüm. Şeker de yoksa genetiktir kesin. Boylu poslu bi bebiş olacak maşallah Allah sana bağışlasın

Sakin olumsuz enerji yükleme sütüne alakası yok meme ile, benim regli öncesinde de çok büyür benimde kaderim bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…