Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bu boş günlerini iyi değerlendir güzelce dinlen uyu. Canını sıkma. Son rahat günlerin diyorlar ya hep. O yüzden keyif almaya bakmak lazım

Evet mevzuat öğretmen diye ayırmıyor 657 diye bakıyor olaya o yüzden çalışabilir alın ki doğum sonrasına aktarilsin

Genel için aç olman lazım demişti.bebeği etkiler felan demedi. sancılar kanamam gelınce gıtmıştım doğum başlamış benım kalcam ameliyatlıydı çok kilo almam bile yasaktı o yüzden dr.son dakikada karar verecekti dr.normal yapabilirsin dedi ben dedim normal yapamam apar topar kanlarım vs.alındı belden uyusturcaz ben görmek istemiyorum korkuyorum i tamam sen rahat ol yeterki ağlama sen nasıl istiyosan herşey öyle olcak dedi devlette olmama ragmen özel gibi davranmışlardı inş buda öyle geçer

B Burcnnnn Allah hayırla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin. İlgi alanlarınız neler, mesela yemek yapmayı seviyorsanız onunla uğraşın, uyumak istiyorsanız sadece uzanın, eski dizilere başlayabilirsiniz Ezel gibi, Muhteşem Yüzyıl gibi bir başlarsak doğuma kadar bitmez zaten Ben daraldığımda, sıkıldığımda, sabırsızlandığımda günde 11 tane la havle çekiyorum, Allah’tan sabır diliyorum. Çoğu gitti azı kaldı, inşallah zaman hayırla sağlıkla çabucakkk geçerrr

Bitirdim muhteşem yüzyıl falan netfelix komple bitirdim zaten düşünüyorum buara akıcı bir diziye başlamayı daha bulamadım Allah yardım etsin hepimize

Burda doğum şeyleri konuşmaya başlayınca bende geriliyorum. Korkuyorum ben de açıkçası. İlk doğumumda da çok korkardım ben normal doğum yapamam derdim ama ölü doğum yapmak için mecbur kaldım. Büyük konuşmamak gerekliymiş. Şimdide sezeryandan da korkuyorum açıkçası. Baş ağrısı en katlanamadığım şey hemen mideme vurur. Başım ağrır mideme vurur o dikişlerle kusarsam filan ayy düşünmek bile istemiyorum bende genel anestezi isterim herhalde. Bir de sezeryan olanlar kusarsa noluyor ki acaba çok korkunç. Böyle kendimi kötü düşüncelerden uzaklaştırmaya çalışıyorum. Ablamda genel anestezi oldu maşallah çok çabuk toparladı. İnşallah bende öyle olurum Herkes ağrısız sıkıntısız atlatır inşallah bu doğum olaylarını

İki doğumumda spinal sezeryan oldu. Kizimin dogumunda bende Panik atak var diye söyledim ve ameliyat başlamadan stresten atesim çıktı hemşireler kafamı dağıtmaya çalıştı doktorum ve anestezi uzmanı birlikte bana hep soru sordular işte bebeğin ismi ne olacak anlamı ne falan bursuru muhabbet açtılar ben başladınız mı ameliyata dedim yok daha başlamadık hazırlıyoruz dediler ve o sırada işte kızın DİE bebeğimi çıkardılar meğer ameliyat başlamış benim haberim yok sonra zaten kızıma yapılan işlemleri izlerken dikişim yapılıyordu o heyecanla ameliyat aklımdan çıktı umarım hepimiz çok güzel sağlıklı doğumlar geçiririz Rabbım bizi bebeklerimize, bebeklerimizide bize bağışlasın sadece ben doğumdan 1 saat sonra filan titremeye başlıyorum ama öyle böyle değil yatak sarsiliyor onunda nie olduğunu hala çözemedim

İste epidural baş ağrısı yapıyr ve mideye vurup kusmuştum ben zaten sezeryanla çok ağrın oluyor bide baş ağrısı kusma işi olursa bebekle ilgilenmek zor olcak diye düşünüyorum

Bebek kafası ve ayakları gögüsüm altında nefes almakta zorlanıyorum acaba aşağı indiğinde daha mı rahat oluyor bilğisi olan var mı benim karnımda artık sürekli sertleşiyor su ya da içicek içiyrm karnım taş gibi oluyor fazla yemek yiyemiyorum artık rahatsız ediyor kasıklarım beli. Sırasıyla ağrıyor :) yalancı kasılmalar mı başladı acaba 32 deyim valla bıktım kendimden her yanım ayrı ağrıyor

İste epidural baş ağrısı yapıyr ve mideye vurup kusmuştum ben zaten sezeryanla çok ağrın oluyor bide baş ağrısı kusma işi olursa bebekle ilgilenmek zor olcak diye düşünüyorum
Hem zor olur hemde ben hasta olunca panik oluyorum hemen geçsin istiyorum. Hiç geçmicekmiş gibi böyle panik geliyor. Gözüm bir şeyi görmüyor. Hem böyle hasta halli olup hem çocuğa bakmak zorunda olmak çok gözümde büyüyor bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…