Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Yaa anladığım kadarıyla çoğumuzun 4 ayaklı bebişi var ve onlara gerçekten bağlıyız inşallah bebeklerimiz doğduğunda hiçbir sorun çıkmaz ve bizi üzmeyen mutlu eden bi tabloyla karşılarız. Benim kedim çok hırçın evdeki kişiler hariç gelen herkesi dalıyor. Sendeki kedi değil leopar diyorlar sanirim ilk zamanlar ayrı bir odada ona yer yaparım bir süre öyle idare ederiz gibime geliyor. Buda benim oğlum Salep

Eklentiler

• 1000017871.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000017866.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 34
Benimki de çocuklardan tiksiniyor sadece ve ona süpriz olarak bir değil iki cocik getireceğiz

Benim ki daha 2 aylık bir hırçınlığıni görmedim. hopluyor, zıplıyor yorulup uyuya kalıyor minik kızım

Canım benim de 2 kedim var. Tam tersi bilimsel olarak evcil hayvan ile yaşayan bebeklerin ileride alerji astım olma ihtimalleri daha da düşüyor. Ben de evcil hayvanlı bir evde büyüdüm. Bir çok arkadaşım eşim bile en ufak tozdan etkilenir aksırır tıksırır benim maşallahım var o konuda. Hatta bir çok arkadaşım hamileyken kedi sahiplendi. Çocukların gelişimine çok faydalı oluyor birlikte oynuyorlar bir süre sonra, sevgi ve güven aşılanıyor bana güvenebilirsin. Sadece ilk başlar gözetim altında tutup yalnız bırakmamaya çalışırsın. Kedinin aşılarını, iç dış parazitlerini aksatmazsın. Çok rahatsız olursan ilk emekleme dönemlerinde tüylerini tıraş ettirebilirsin (pet kuaförler anestezisiz yapabiliyor), tırnaklarını sık sık kesersin. Çokta ayırmamak kaçırmamak gerekiyor, sonrasında alışamama kıskanma durumları olabiliyor. Benim veterinerim iyi bakımlı bir kedi tüyünün max vereceği zarar bir peluş oyuncağınkiyle aynı demişti Kuş hakkında ne yazık ki bir bilgim yok

Son düzenleme:
Benim doğuştan gelen hayvan tüyü alerjim var tabi bunu çok sonradan öğrendik. Bi kere eve kuş almıştık bana alerji yapmıştı yani zor oluyor alerjik durumlarda.

AA 2 tane mi masallah ya evet o güven ortamı oluştuktan sonra çok güzel bir ortam olacağını düşünüyorum evde benim diger cocuklarim olduğundan aşı filan hep yaptırıyoruz riske atmamak için. Sizin Veterinerin dediği cümle hoşuma gitti bizim gittiğimiz veteriner para avcısı kafama görede hiç bulamadım soru soruyoruz yüzümüze bile bakmıyorlar bide bizim kedi hırçın 3 4 kişi birden tutuyor asi olurken 1 yaşında 9kilo

Benim doğuştan gelen hayvan tüyü alerjim var tabi bunu çok sonradan öğrendik. Bi kere eve kuş almıştık bana alerji yapmıştı yani zor oluyor alerjik durumlarda.
Ya iste oda zor bir durum bende kuşu bilemiyorum bide 2 tane var hani kediye aşı filan yaptırıyoruz bi şekilde icimiz rahatlıyor. ama kuşlar bizim evde çırpındıkça o kadar tüy ucuyorki minik minik Allah korusun o kafama takiliyor

Yaaa bana da sleepy al dediler degistirirm eger iyi gelmezse hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…