Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yok benim de sezeryan ama 5 ocak sat 11 Ekim 40 hafta oluyor. Daha konuşmadım doğumu ama 30 Eylül falan olur diye düşündüm
40 hafta bekletmiyorlqrmis arkadasim 39 da aldilar en fazla normal diye beklettiler cocugun kalp atisi zayifladi suyu bitti oyuzden apar topar sezeryan aldilar 38 hafta en ideal benim 1 yada 3 ocak oyuzden 38 hafta 20 eylule geliyoe kuzum

Öyle oldu valla kuşum. Napalım artık sağ salim kucaklayalım da başka bir şey istemiyoruz. Eskiden bir ton hayalim vardı, suya doğurcam şöyle yapcam böyle edicem ama asıl önemlisi sağlıkla doğmaları🤗 senin de her şey güzel olacak🙏🏻🤍🤍
Sen daha dikkat kuzum senin agirlamalarin coktur is guc nasil yapiyorsun

Canim 38 haftada alacak 38 hafta tamam dedi doktor oda 20 eylul haftasi dedi gumu sen karar ver dedi sezeryan olacak ya senin normql mi
Ay pinaaar senle aramızda 5 gün var bende planlı sezeryan düşünüyorum ama gün için ekim 4 falan demişti doktor. Gerçi bir suredir gitmedim tekrar değişir mi bilmiyorum ama benim 38 hafta ekim ilk haftasına denk geliyor 2 hafta aramız oluyor bu hesaba göre ben yanlış hesaplıyorum 🤣🫶🏻 korkuttuuuu bi tik beniii

Ay pinaaar senle aramızda 5 gün var bende planlı sezeryan düşünüyorum ama gün için ekim 4 falan demişti doktor. Gerçi bir suredir gitmedim tekrar değişir mi bilmiyorum ama benim 38 hafta ekim ilk haftasına denk geliyor 2 hafta aramız oluyor bu hesaba göre ben yanlış hesaplıyorum 🤣🫶🏻 korkuttuuuu bi tik beniii
Canim satin kac senin kusumm

40 hafta bekletmiyorlqrmis arkadasim 39 da aldilar en fazla normal diye beklettiler cocugun kalp atisi zayifladi suyu bitti oyuzden apar topar sezeryan aldilar 38 hafta en ideal benim 1 yada 3 ocak oyuzden 38 hafta 20 eylule geliyoe kuzum
Anladım canım sağlıkla gelsinler . Benim de muhtemelen 25 sonrası o zamana. Terazi olacak yani🤩

Canım ben de tam tersi bilgi aldigim için minik bir kedi sahiplendik 2 aylık oldu kedimiz annesi ile ayrıldı geldi yanımiza 8 gün olucak. Çevredekiler çok biliyor ztn sen emin olmak için güvendiğin bir veterinere, doktora vs sor. O kadar alıştım ki 1 hafta da nasıl vazgeçelim bu canlardan 🥺😍
Masallah nasil guzel kedi ya alerji durumu olmazsa cok guzel bag oluyor aralarindq

19unda nst giricem muaynem falan var bi öğreneyim bakalım günü vs konuşur mu acaba. Çok heyecanlıı 🤣🫶🏻🫶🏻❤️❤️
Benimde sat 11 ocak en son 27.
Haftada gittim bida ki kontrolu 15 ağustosa verdi yani tam 31 haftalikken oluyor. Sizinle günlerimiz yakın gibi. Siz en son ne zaman gittiniz? 4 hafta çok uzun geldi bana

AA 2 tane mi masallah 😍 ya evet o güven ortamı oluştuktan sonra çok güzel bir ortam olacağını düşünüyorum 🥰 evde benim diger cocuklarim olduğundan aşı filan hep yaptırıyoruz riske atmamak için. Sizin Veterinerin dediği cümle hoşuma gitti 😄 bizim gittiğimiz veteriner para avcısı kafama görede hiç bulamadım soru soruyoruz yüzümüze bile bakmıyorlar bide bizim kedi hırçın 3 4 kişi birden tutuyor asi olurken 1 yaşında 9kilo 😁😁
Benim ikisi de sokak kedisi biri 7 biri 2 yaşında. Hırçınlar ama yaşlı olanın çok insanla işi yok, diğeri küçük olduğu için baya oyuncu ona daha çok dikkat edeceğim. Ama test ettim tırnaklarını kesince çizik olmuyor bir de ben sataşmazsam gelip öyle durduk yere tırmalamıyor bazen ben zorluyorum 😅😅. Uyurken falan hiç rahatsız etmiyorlar önemli olan o bebekte hep yatıyor olacak çünkü. Ayaklanınca oynamayı öğretiriz artık 😁 Gerçek hayvansever veterinerler bulmak çok zor gerçekten herkes işi ticarete dökmüş ben çok memnunum veterinerimden. Doktorum da bir sakınca görmedi bebekle yaşamasını destekliyor. Sadece hamilelik döneminde kumunu eşin değiştirsin ne olur ne olmaz dedi onun dışında hiç bir uyarıda bulunmadı 🥰🥰

Ayyy seninki basak burcu olacak ay cok heyecanli 1,5 ayin kaldi🥰🙏
Eveet büyük ihtimal başak olacak 😁😁 Ben de oğlağım başaklarla çok iyi anlaşırım ama Başakların zararı kendine biraz takıntılı oluyorlar 😅 39. Haftalara kadar tutsa da terazi mi olsa acaba diye düşünmüyor değilim 😂😂 Şaka bir yana hayırlısı neyse o olsun ☺️🙏🏼

X