Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım sen hangi sehirdesin ?

Köpük fileler daha sağlam daha uzun ömürlü oluyor diye biliyorum

Unibaby yenidoğan serisi de dahil içerik olarak temiz değil bu konuda hassassan söylemek istedim . Temiz içerikli uygun fiyatlı ıslak mendil babyturco zeytinyağı doğadan var ya beyaz paket olanlar
Teşekkür ederim bilgi için sadece bulunsun diye aldım. Bundan sonra babyturco alırım. Önceliğim pamuk ztn ıslak mendil kutusu da aldım. Not aldım çok sağol

İlk birkaç ay için temizleme pamuk aldım, ne olur ne olmaz diye de unibaby yeni doğan ıslak mendili aldım. Bir süre sonra toplu olarak diğer ıslak mendillere bakarım dedim
Bu pamukların ıslak kalması olayı benim kafamı karıştırıyor ya. Islak kalan bir şey daha çok bakteri üretmez mi acaba? Nedense pamuğu ıslatmak bana daha az steril geliyor psikolojik galiba

Bu pamukların ıslak kalması olayı benim kafamı karıştırıyor ya. Islak kalan bir şey daha çok bakteri üretmez mi acaba? Nedense pamuğu ıslatmak bana daha az steril geliyor psikolojik galiba
Bana da öyle geliyor o sebeple pamukları kullanım anında ıslatmayı düşünüyorum.

Şöyle bunu sormuştum az miktarlarda günlük ve kaynamis soğumuş su ile yapın demişlerdi. Islak mendillere göre daha iyi diye. Ve biraz toparlaninca huyumdur totosunu yıkamak ztn daha iyi bile oluyor.

Masallahh benimde hedef suan 34. Hafta biz ciger gelistirici hakkinda konusacagiz doktorla sali gunu bakalim

Kontrolüm vardı 31+3 haftamiza uyumluyuz. 1860 Gr 42 cm olmuş oğlum. Kafası dönmüş her şey yolunda dedi. Suyumuz da iyi vitaminlerin birini bıraktırip balık yağı olana geçirdi. 1 hafta şeker takibi yapacağim yükleme yaptıramamistim. Enfeksiyon olduğu için o döneme denk gelmişti. 3 hafta sonra yeni kontrol ve sonrası ztn haftada bir olucak artık dedi maşallahinizi alırız teyzeleri. Bazı değerler de önden de gidiyor dedi. 32 haftalık gibi iyi şeyler duymak iyi geldi. Hepimiz hep güzel haberler alalım inşallah

Eklentiler

• IMG-20240802-WA0004.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 48
lütfen böyle düşünmeyin, benzer şeyleri ihtimal olarak bana da söyledi doktor plasentanın durumundan dolayı. Allahtan ümit kesilmez, inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebeğini ve oğluna kavuşursun

Kızlar nstde hemsire telefona bakacaksan alabilirsin nstyi etkilemez dedi. Burda birkac kisi nstde yasak dendigini soylemisti hastaneden hastaneye degisiyor sanirim

Lutfen bu sekilde dusunme sen surekli hersey sorunsuz gececek diye dusun benimde ilk hamileligimde serklaj olmam gerekiyordu bebegin eside rahim agzindaydi 4 tane doktor reddetti ameliyati daha 15. Haftamda son bir doktor ben yaparim dedi esimden benden imza alarak ameliyata aldilar kanlar hazirlandi yuzumuze ikinizide kaybedebiliriz dediler ama sapasaglam ciktik cok sukur seninkide
Oyle olacak inaniyorum dualarim sizinle

Canım üzme kendimi lütfen artık tıp o kadar gelişti ki neredeyse birçok şeyin çaresi var önemli olan alanında uzman bir doktor bulabilmen kötüyü düşünme lütfen Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…