Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 23 42,6%
  • erkek

OY: 30 55,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,9%

• Ankete Katılan
    54
kızlar ya ben allah ne verdiyse yatıyorum, yüz üstü sırt üstü, hiç dikkat etmiyorum daha, yastığı da karnıma sokuyorum destek yapıyor 🤭 bebiş eziliyor mudur

kızlar ya ben allah ne verdiyse yatıyorum, yüz üstü sırt üstü, hiç dikkat etmiyorum daha, yastığı da karnıma sokuyorum destek yapıyor 🤭 bebiş eziliyor mudur
Geçen bi yerde okudum vücut zaten çok bebişi rahatsız edecek pozisyonda durmuyomuş. Ben yüz üstü uyuyorum gece hep, şu an sırt üstü uzandım. Sola dönerek ömür mü geçer 🥲

Kızlarrrr,
Şöyle listenin başlarına bir soralım istedim, belki cinsiyeti belli olup buraya yazmayı unutanlar olmuşturrr :)
D derya32 @arwen42 @Annelik Yeniden @yenidenanne3 @cilekkokusu90 @Hayat89
Sat'ı diğerlerinden erken tarihli olduğu için şimdilik sadece bu arkadaşlara soruyorum 😊
Erkek canım benimki ☺️💙. Benim aralık bası sata göre ama kızım da aynıydı kasım sonu dogdu bu da büyük ihtimal kasım sonu doğar diye kasım grubuna yazıyordum 😊

ay ne güzel ya göbüşün🥰😍
🤩
Ya of ben de oyle. Gittigi yere kadar yuzustu 😂 sonra gobus zaten izin vermicek
images

Sonra da artık...

Ankara'daki arkadaşlar detaylı ultrason için var mı aklınızda biri? Ben Nihal Şahin Uysal'ı bi sevdim araştırırken Başkent hastanesi galiba

Ay çıkardım elbiseyi, foti çektim ama yandan çekmişim hep. Şurada belli gibi ama ortada bi boşluk görünüyor

Eki Görüntüle 3444542
Gayet tatlı ve hamile görünüyor yaa😄o göbek deliği boşluğu bende de oluyor benim normalgöbeğimde var bide yağ artı bebek göbüşü büyüdü iyice😄silikon göğüs şeyleri bir tık bombeli oluyor sanki bant falan yapıştırılsa nasıl olur diye düşünüp gülüyorum şu an ama çözebilir sanki

Ay kızlar bu arada doktora sordum ben hareketleri hissediyorum biraz dedim o mudur yok dedi en az 18 den sonra hissedersin o bağırsak hareketleridir dedi🤣
Ben 16. Haftada cok hafif başladım hissetmeye. Her gün diilse de ara ara belli belirsiz hissediyorum. 3. Cocugum oldugu için anlıyorum bebek hareketi oldugunu. Bence senin de olabilir bagırsak hareketi cok daha farklı oluyor, bu böyle baloncuk patlaması gibi bir sey oluyor

Gayet tatlı ve hamile görünüyor yaa😄o göbek deliği boşluğu bende de oluyor benim normalgöbeğimde var bide yağ artı bebek göbüşü büyüdü iyice😄silikon göğüs şeyleri bir tık bombeli oluyor sanki bant falan yapıştırılsa nasıl olur diye düşünüp gülüyorum şu an ama çözebilir sanki
Evet ya onlar da çok bombeli. Neyse bakmayıversinler göbek deliğime yav flfl

Ben bunlari sevemedim ya e bebekten aldim bisey ama denemedim henuz kullanabilirmiyim bilmiyorum. Ben goz bandiyla bile uyuyamam . Bisey deymeyecek bana 🙈 denicez ama mecbur .
Ben şu u şeklinde olandan aldım da ben çok döne döne uyuyorum onda dönmek imkansız bana. Belki ilerleyen aylarda karın büyüdükçe dinlenirken denenir ama uyurken ben de yapamadım.

X