Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Bende oraya yaptırdım ninalnia genomwide yaptırdım ben seçenek olarak
İçeriği şu olan
NİNALİA Genomwide 🌸

Trizomi 13 Patau Sendromu
Trizomi 18 Edward Sendromu
Trizomi 21 Down Sendromu raporlaması yapar .Bununla beraber X,Y kromozomunun sebep olduğu tüm kromozomal hastalıklar(Klinefelter,Jacops,Turner,TripleX) tarar.Güvenirliliği %99.99 olmakla beraber pozitif/negatif olarak net yanıt verir.
400 euroya yaptdım kdv dahil
Teşekkür ederim bana da bu paketin aslında yeterli olduğunu söyledi plus olanı daha farklı durumlar varsa öneriyoruz demişti.Umarım sonuçlarımız güzel gelir 🌺🌺

Bende de oluyor çok çabuk yoruluyorum bi odayı süpürüp resmen yarım aaat dinlenme ihtiyacı duyuyorum havalar sıcak oda aşırı bunaltıyor
Bnde de oluyor özellikle yürüyüş yapmaya çıktığımızda çok hızlı yürümediğmiz halde nefes nefese kalıyorum
Hamileliğimi ilk öğrendiğimde çok olmuştu nefes nefese kalıyordum sürekli ama şuan yok canım 10+0 ım
Kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için. Aslında bahsettiğim yorulma kaynaklı nefes nefese kalma değil. Klimalı odadan çıkınca oluyor özellikle böyle nefesim daralıyor nefes alamıyorum sanki , dün tansiyonumu ölçtük, tansiyon normal ama nabzım 110 falan çıkıyor durduğum yerde

Kozlar ya ben bu aralar çarpıntı yaşıyorum sanki nefesim daralıyormuş gibi oluyor. Size de oluyor mu ?
Canım çok normal hem sıcak hem kalbimiz iki kişi için çalışıyor. 😍 ama yine de kontrole gittiğinde doktoruna bahsedersen belki bunun için ilaç, öneri vs yardimci olabilir.

Herkese merhaba🤍 Komşu grup Şubat 2025 anneleri grubundan geliyorum 🌸 güzel hanımlar dün ilk kontrolüme gittim, sat’a göre 6+1 olması gerekiyordu ama ultrason 5+6 ölçtü, doktorum da 5+5 gibi düşünelim dedi.
Kalp atışı duyulmadı ama ekranda minik pıtpıtlarını gördük 🥹

Aslında geç döllenme olduğunu düşünmüyorum, ovulasyon testine göre 14.gün yumurtladım ve o günü tek gün olarak değerlendirdik, sonra sistit olduğum için değerlendiremedik. Ertesi gün de ovulasyon testi yaptığımda zaten çizgi silikleşmişti, çatlama olmuştu.

Böyle bir şeyi tecrübe eden oldu mu aranızda acaba? Doktorum bu bir sıkıntı değil ama siz söylemeyin yine de hemen herkese dedi, içime kurt düşürdü🥺

Bebişimin ilk fotoğrafını da sizlerle paylaşıyorum ☺️

IMG_8286.jpeg

Doktorum çalıştığı firma temsilcisinin cebini verdi, o sırada kendisi de ilgili kişiyi arayip hangi testleri yaptırmamı istediğini iletti. Sonra ben aradım temsilci bana Samsun’da olduğum için Samsun’da anlaşmalı oldukları hemşireye beni aratacağını söyledi. 5 dk sonra hemşire aradı, randevulastigimiz saatte evime geldi form doldurdu imzaladım. Kanımı aldı gitti. 3 sene önce kızıma hamileyken de aynı firmaya yaptırmıştım süreç aynıydı. Amerika’ya gidiyormuş kan. 2 haftaya sonuçlanır dediler ama kızımda da 9 günde gelmişti. Cinsiyet için en çok da merakım 😃🙈
Teşekkür ederim 🧡🤭🌹inşallah sonuçlarınız gönlünüzce gelir 🫠

Herkese merhaba🤍 Komşu grup Şubat 2025 anneleri grubundan geliyorum 🌸 güzel hanımlar dün ilk kontrolüme gittim, sat’a göre 6+1 olması gerekiyordu ama ultrason 5+6 ölçtü, doktorum da 5+5 gibi düşünelim dedi.

Aslında geç döllenme olduğunu düşünmüyorum, ovulasyon testine göre 14.gün yumurtladım ve o günü tek gün olarak değerlendirdik, sonra sistit olduğum için değerlendiremedik. Ertesi gün de ovulasyon testi yaptığımda zaten çizgi silikleşmişti, çatlama olmuştu.

Böyle bir şeyi tecrübe eden oldu mu aranızda acaba? Doktorum bu bir sıkıntı değil ama siz söylemeyin yine de hemen herkese dedi, içime kurt düşürdü🥺

Eki Görüntüle 3445523
Cok erken daha biz 7+4 vajinal zor duyduk o zaman 6+4 cıkmıştı bir hafta fark vardı iki gün önce gittigimde fark iki güne düşmüştü bence telaş yapmayın henüz erken başlarda gün farkı oluyor sonra topluyorlar

maşallah öncelikle ve sıhhatle sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle💐 geç döllenme yaşayan arkadaşlar olmuştu grupta ve okuduğum kadarıyla sizin gibi tek gün ilişki ama geç döllenme olan vardı, sanırım arkadaşımız beta takip etmişti. doktor size söyler bence, içinizi ferah tutun inşallah sımsıkı tutunur size 🩵💘

selam kızlar, tüylerinde artış olan var mı lazer yaptırmıştım rahattım ama hiç çıkmayan tüyler çıkmaya başladı 🥺
Benim ilk gebeligimde gobegim ve koltuk altimda killanma oldu dogumdan sonra allahtan döküldü ama koltuk altinin Tekinde 5 tüy birakti lazere ragmen dökemedim
Kızlar kilo artışlarınız ne durumda ben 11+1 şuana kadar 1 kilo aldım ama daha fazla almışım gibi şişkinlik hissi var birde çatlak kremlerini kullanmaya başladınız mı☺️
Ben 4 kilo verdim 🤣

maşallah öncelikle ve sıhhatle sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle💐 geç döllenme yaşayan arkadaşlar olmuştu grupta ve okuduğum kadarıyla sizin gibi tek gün ilişki ama geç döllenme olan vardı, sanırım arkadaşımız beta takip etmişti. doktor size söyler bence, içinizi ferah tutun inşallah sımsıkı tutunur size 🩵💘
Çok teşekkür ederim cevabınız için 💖💖 tecrübeleri duymak iyi oluyor, iyi şeyler duymak özellikle içimi rahatlatıyor 🙏🏼

Valah ben artık herşeye acgim nor.lde benm son adet tarihim göre geçen hafta persmbe 10+5 benm ama dktr hep bir hafta önden solyrdu . Dktr gttik tarama testi ve cnsyt bilgisi olmaz dedi ultrsana grdik dktr ana bu cock büyükmüş ded 😂snra adet tarihimi bir hafta erkene çekti ve cinstymz bariz belli kız di resmide ekldm.oyuzden kipirdyr olblrer ben inanyrm valah bu çocuklar baya hareketli🥰
Merhaba dediğiniz şeyi tam olarak anlamadım ultrasonda bebeği büyük görünce mi adet tarihinizi geri çekti. Birde geri çektiği için mi cinsiyet gördünüz tam olarak doktor sizi ultrasonda kaçıncı haftaya getirdi yani kusura bakmayın anlamadım ve ilk defa duyuyorum da bu konuyu.

Cok erken daha biz 7+4 vajinal zor duyduk o zaman 6+4 cıkmıştı bir hafta fark vardı iki gün önce gittigimde fark iki güne düşmüştü bence telaş yapmayın henüz erken başlarda gün farkı oluyor sonra topluyorlar
Çoook teşekkür ederim inşallah sağlıkla ilerlesin hepimizinki 🥰🙏🏼 🧿

Eki Görüntüle 3445523
kuzu napıyon sen burda :KK70: saka tabı ben de buraya takılcam galiba artık cunku benım dogum %99 20 21 ocak gıbı olacak tarıhte karasızım sadece gerçekten sıkıntı değil geçen kontrolumde 6+5 ölçtü 7+2 olmam lazımdı bugun 8+2 ölçtü elinin milim kayması ölçuyu değiştirir. pıt pıtları da duymuşsun ne güzel

Merhaba arkadaşlar ben 10+4 günlük hamileyim ama çok yorgunum evde üç çocuk var sürekli başım yatakta 10 dakika bir iş yapitom gidip 1 saat uzanıyorum elimde değil sürekli uyuySim geliyor ama uyumuyomda hep uzaniyorum ilaç ya kullanıyorum sizde benim gibi misiniz öyle çok midem bulanmiyor da

X