Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Sizin de asılama mıydı? Benim aşılamadan sonra 28. Günde cagırdı doktor
Evet benimde aşılama 13 Mart'ta aşılama oldum. Şehir dışında aşılama oldum bana cuma gel dediler ama perşembe eşim işinden dolayı şehir dışına çıkacak 15 gün gelmeyecek. Bir tek yarın gidebilirim ama kese görünür mü bilmiyorum bugün 979 çıktı değer adet tarihime göre 4 hafta
Vajinal ultrasonla gözükebilir belki ama küçük oldugundan gözükmezse de canınızı sıkmayın içinizi ferah tutun bence. Başka biriyle gitme şansınız yoksa 15 gün beklemektense 2 gün erken giderdim sanırım ben☺️
Malesef başka biriyle gitme şansım yok tek başıma da gitmek istemiyorum ama vajinal ultrason zararlı olur mu acaba onu bilmiyorum yumurtalarımı bile kontrol ederken ultrason rahimime çok baskı yapıyordu canım çok yanıyordu

Evet benimde aşılama 13 Mart'ta aşılama oldum. Şehir dışında aşılama oldum bana cuma gel dediler ama perşembe eşim işinden dolayı şehir dışına çıkacak 15 gün gelmeyecek. Bir tek yarın gidebilirim ama kese görünür mü bilmiyorum bugün 979 çıktı değer adet tarihime göre 4 hafta

Malesef başka biriyle gitme şansım yok tek başıma da gitmek istemiyorum ama vajinal ultrason zararlı olur mu acaba onu bilmiyorum yumurtalarımı bile kontrol ederken ultrason rahimime çok baskı yapıyordu canım çok yanıyordu
Erken dönemde vajinal ultrasonla bakıyor keseyi görebilmek için doktorlar diye biliyorum zararlı olsa bakmazlardı heralde. evet pek hoş bi his diil yumurtalara bakarken bir de iyi görmek için iyice bastırıyordu doktor biraz acı oluyordu bende de. Bu kez daha nazik bakar diye düşünüyorum ☺️

Merhabalar, umarım bu başlıkta kalmaya devam edebilirim. 25 martta hamile olduğumu öğrendim ve beta hcg değerim 1174’tü. Şuan 4,5-5 haftalık, ancak düşük tehlikem var. 29 martta keseyi görmek için kontrole gittiğimde kese görünmedi ancak beta hcg değerim 6148’di doktor bunun sağlıklı bir artış olduğunu söyledi ve kesenin görünmesi gerekiyordu. 30 martta tekrar gittim bu sefer kese göründü ancak doktor şekli düzensiz ve sağlıksız bir kese olduğunu söyledi. Eğer ancak bebeğin genetiği düzgünse sağlıklı bir şekilde gelişip toparlayabilirmiş değilse düşer dedi. Yarın tekrar gideceğim inşallah güzel şeyler duyarım. Burada benimle aynı durumu yaşayıp sonradan düzelen var mı acaba?

Merhabalar, umarım bu başlıkta kalmaya devam edebilirim. 25 martta hamile olduğumu öğrendim ve beta hcg değerim 1174’tü. Şuan 4,5-5 haftalık, ancak düşük tehlikem var. 29 martta keseyi görmek için kontrole gittiğimde kese görünmedi ancak beta hcg değerim 6148’di doktor bunun sağlıklı bir artış olduğunu söyledi ve kesenin görünmesi gerekiyordu. 30 martta tekrar gittim bu sefer kese göründü ancak doktor şekli düzensiz ve sağlıksız bir kese olduğunu söyledi. Eğer ancak bebeğin genetiği düzgünse sağlıklı bir şekilde gelişip toparlayabilirmiş değilse düşer dedi. Yarın tekrar gideceğim inşallah güzel şeyler duyarım. Burada benimle aynı durumu yaşayıp sonradan düzelen var mı acaba?
Doktorun dediği gibi eğer sağlıksızsa düşebilir ama bunu varsayımlarla düşünerek kendini üzmemeni tavsiye edebilirim ancak umarım herşey güzel olur sizin adınıza

Merhabalar benim de bugün regl günüm. Birazdan kan vermeye gidicem. 4 Gün önce beta 34 çıkmıştı tahminimce bugün 150 civarı çıkması lazım. Ama regl olacakmışım gibi karnım ve belim ağrıyor hatta ben de sizin gibi ağrıyla uykumdan uyandım. Bu ağrılar normal mi kabul ediliyor acaba. 2 günde pembe lekelenme oldu şu anlık leke de yok. Doktora gitsem ultrasonda bakacak bizey yok. Ağrıdan korktum sadece herkes böyle mi oluyor acaba
Merhaba canım ben bugün doktora gittim ağrılar normal dedi malum bebişlerimiz yerleşmeye çalışıyor ilaç yazdı ağrı durumu için duphaston. Dediğin gibi gitsen de muayne etmiyor beni hem kendi çağırdı hemde istersen muayne edelim ama sağlıklı bi sonuç göremeyiz dedi bende olmadım muayne boşa alttan baktırmayım dedim haftaya salı keseyi görürüz dedi bugün ki betam 528 çıktı progesterona da baktı ağrım var dedim diye o da 24,29 çıktı gayet iyi bi değer. Senin lekelenmen yerleşme kanaması olabilir ama bi progesterona bakılsın en azından. Benim kullanacağım ilacı da yazar doktor muhtemelen bebeğin yerini sağlamlaştırıyor bu ilaç tutunmasını kolaylaştırıyor öyle düşün

Canım geç döllenme oldu muhtemelen bende son adet tarihine göre söyledim 5+1 i. Beta değerlerime baksana bi artış nasıl sence. 28 mart: 45 30 mart: 110 2 nisan: 310
Artışın kötü değil herkesin çok yüksek yüksek artacak diye bişey yok zaten ama dediğin gibi geç döllenme olabilir ovulasyon takibi yapıyor muydun

Canım benim sonuç çıktı 528,54 olmuş minnak susamım 😍🥹 senin sonucu bekliyorum
Aminn inşallahh canım 🙏 Ben akşam iş çıkışı vereceğim kanı 7-8 gibi belli olur sonucu tahminen o zaman yazarım ☺️ Benim yüzüm adet öncesi de hem kaşınır hem de sivilcelenirdi yine aynı durumda ya. Testte pozitif görmeme rağmen böyle adette olan şeyler olunca içimi bir tedirgin ediyor ya.

Artışın kötü değil herkesin çok yüksek yüksek artacak diye bişey yok zaten ama dediğin gibi geç döllenme olabilir ovulasyon takibi yapıyor muydun
Aslında 2 günde 2 katı artmış ama işte sanırım ben biraz erken öğrendim ve bian önce bi sonuca varmak istiyorum:)) evet yapıyordum yumurtlamam biraz geç oldu

Aslında 2 günde 2 katı artmış ama işte sanırım ben biraz erken öğrendim ve bian önce bi sonuca varmak istiyorum:)) evet yapıyordum yumurtlamam biraz geç oldu
Erken öğrenmek gerçekten kötü bende erken öğrendim ve zaman geçmiyor korku artıyor kendi kendimi gaza getiriyorum sürekli. Hiç canını sıkma artışın güzel bayramdan önce git doktora içini rahstlat

Canım benim sonuç çıktı 528,54 olmuş minnak susamım 😍🥹 senin sonucu bekliyorum
Oooo maşallah maşallah çok güzel bir artış olmuş canımm 😇🧿 Darısı başımıza inşallah 🙏 bakalım bizim minik kum tanesi de büyümüş mü 😇 17.30da verdim kanı, sonucu öğrenir öğrenmez yazacağım 😇

Oooo maşallah maşallah çok güzel bir artış olmuş canımm 😇🧿 Darısı başımıza inşallah 🙏 bakalım bizim minik kum tanesi de büyümüş mü 😇 17.30da verdim kanı, sonucu öğrenir öğrenmez yazacağım 😇
Merakla bekliyorum canım sonucunu haber ver mutlaka inşallah artış iyidir seninde 🤗🙏

X