2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Teşekkür ederim ama ben bugün transfer oldum bide 3 saat sonra falan terliğe takılıp yere kapaklandım umarım bebeklerim benimledir baya bi korktum ama doktoruda arayamadım kızar diye
Kötü düşünme canım, miniğin seninledir, dualarımız da seninle. Sen stres yapmadan bu 10 günü geçirmeye çalış. İnan stres hepsinden yüz bin beter.

Ben test yaptım yine sabah ikinci çizgi silikte olsa çıkmadı kızlar. Boşuna sevinmişim test yanlış heralde
E ama sen kndinj strese sokuyon.ne demiştik daha çok çok erken ne kana ne idrara geçmemiştir.boyle yaparak onuda üzme annesi

Yüzüstü hariç istediğim gibi yatıyorum canm bende ne kadar doğru bilemem ama sol tarafa yatınca tutunma kolaylaşıyormuş bu sefer biraz soluma yattm ben cogunlukla
Ay rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bende korkuyorum ya sağa gidip gelmekten. Lavaboya sık gidip geliyorum korkuyorum ya bugün ikinci gun

Ay rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bende korkuyorum ya sağa gidip gelmekten. Lavaboya sık gidip geliyorum korkuyorum ya bugün ikinci gun
Amin canm cümlemizin kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla sen bu kadar ince detayları kafana takma miniğin nasip olacaksa sana her türlü olur sadece kendimizi bunaltiyoruz biraz böyle

Amin canm cümlemizin kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla sen bu kadar ince detayları kafana takma miniğin nasip olacaksa sana her türlü olur sadece kendimizi bunaltiyoruz biraz böyle
Amin inşallah Allah razı olsun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Haklısınız valla rabbim nasip ederse olur illaki o işte biz o kadar detayciyiz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…