2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim doktorumda dediki bundan önce ne yiyip içiyorsan sigarada dahil devam edebilirsin kendini bu kadar kasıp olumsuz olmasına sebep olma dedi bende günlük rutinime döndüm
Ben Şubat ayindan bu yana doğurganlığı artırmaya yönelik diyet yapıyordum canım yasaklar alistigim süreçler oldu 🫣😁

Kızlar transfer sürecinde estofrem kullanırken kaç defa çağırdı doktorunuz beni adet başladığında kontrol etti bi kere de ortada edip eğer herşey normalse transfer günü belirleyeceğiz dedi sizlerde böyle oldu mu
Canim beni de adetin ikinci gunu bakti estrofem yazdi progesteron bakti 14 gun sonra gel dedi sadece

Kuzum bende halsizlik yapıyor bence estofrem diğer hormon ilaçlarına göre biraz daha ağır bence ondan öyle oluyoruz
Ya oyle mi dersin cunku gonalf falan bana hic dokunmadi ama bu ilaci ictigimden beri allak bullagim antibiyotikleri bile ac karna icsem dokunmaz bu ilaci ac karna icemiyorum asla gercekten bana da cok agir geldi bu

Ya oyle mi dersin cunku gonalf falan bana hic dokunmadi ama bu ilaci ictigimden beri allak bullagim antibiyotikleri bile ac karna icsem dokunmaz bu ilaci ac karna icemiyorum asla gercekten bana da cok agir geldi bu
Bende aç içiyorum onun etkisi mi nedir anlamadım cnm inaşallah sonu güzel olsun 🌺🌺

İlaçlardan mi neden bilmiyorum uykumdan uyanıp oturdum öyle 😁 çok su içiyorum ondan mi acaba yada Gün yaklaştıkça heyecanım artıyor 🙏🏻 ondan mi bilmiyorum

X