2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Annem komposto yapmış onu içicem sabah aç karna

Kızlar transfer sürecinde estofrem kullanırken kaç defa çağırdı doktorunuz beni adet başladığında kontrol etti bi kere de ortada edip eğer herşey normalse transfer günü belirleyeceğiz dedi sizlerde böyle oldu mu

Kaçıncı gün transfer olmuştun cnm bide hangi ilaçları verdi ve ekstra neler tükettin fikir olması için
19. Gün oldun canim. Prolutex, proluton Depot, estorfem, coraspin,clexane, progestan kapsül kullanıyorum canım. Sağlıklı beslenmeye valisiyorum. Hergun havuç kabak çekirdegi ceviz badem kefir tüketmeye özen gösteriyorum. İki günde bir muzun üzerine 1 tatlı kaşığı tahin döküp ara öğün olarak tüketiyorum. Sebze kurubaklagil ağırlıkta yani Akdeniz diyetine benzer bir beslenme biçimi uygulamaya çalışıyorum canım

Kaçıncı gün transfer olmuştun cnm bide hangi ilaçları verdi ve ekstra neler tükettin fikir olması için
Bu arada bu topikte arkadaslar da paylaşmıştı tüm sakatat paketli gıdalar alkol sigara tüm bitki çayları maydonoz kekik kırmızı pancar bunlar yasak beyaz undan yapılan herşey de yasak canım

Kuzum şuna bana sadece estofren aspirin ve folik asit verdi senin sonuç ne zaman insallah güzel sonuçlar alırsın pruluton deport ne zaman başladı cnm sana

Bu arada bu topikte arkadaslar da paylaşmıştı tüm sakatat paketli gıdalar alkol sigara tüm bitki çayları maydonoz kekik kırmızı pancar bunlar yasak beyaz undan yapılan herşey de yasak canım
Bende dikkat ediyorum onlara inşallah bide özellikle tavuktan

Kuzum şuna bana sadece estofren aspirin ve folik asit verdi senin sonuç ne zaman insallah güzel sonuçlar alırsın pruluton deport ne zaman başladı cnm sana
Folik asit de var eklemeyi unutmuşum benim progesteron hormon değerim transfer günü sınır çıktı kaç olduğunu bilmiyorum sadece aralarında konuşurken duydum . Transfer sonrası odaya alindigimda bir doz yaptılar. 8 ağustosta 2. Dozumu yapicam. İnşaallah 12 Ağustos test tarihim. Allah'ım bana da hepimize de sağlıklı uzun ömürlü evlatları kolaylıkla bu transferlerimiz de nasip etsin

Kuzum bide nar suyu içiyordum bıraktımmburda bi arkadaş iyi değil dedi iyi diyen var iyi değil diyen var rahim kasılması yapıyor diyen var bilemedim onuda içsemmi içmesemmi

Kuzum bide nar suyu içiyordum bıraktımmburda bi arkadaş iyi değil dedi iyi diyen var iyi değil diyen var rahim kasılması yapıyor diyen var bilemedim onuda içsemmi içmesemmi
Bende zararlı diye biliyorum ekstra gaz yapabiliyor nar suyu ve gaz yapan yiyecekler rahim kasilmalarini tetikleyebilir bu sebeple riske atmaya gerek yok canım. Çok güzel rahim kalinlastiriyor nar suyu ama transfer itibariyle ben tüketmeyi bıraktım riske atmak istemedim canım

Benim daha transfer günü belli değil sanırım 14 Ağustos da çağıracak

13 tü son transferimde ilkini hatırlamıyorum ikisinde de iğne ve fitil kullandım ikinci transferde ekstradan popodan da vermişlerdi
Benim sonucuma çok güzel demislerdi tam istediğimiz gibi demislwrdi.dedigim gibi bünyeden bünyeye degisiyo

Benim doktorumda dediki bundan önce ne yiyip içiyorsan sigarada dahil devam edebilirsin kendini bu kadar kasıp olumsuz olmasına sebep olma dedi bende günlük rutinime döndüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…