2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

O kadar haklı bir isyan ki bende senin gibi düşünüyorum arkadaşlarımın cocukları okula basladı inanıyorum bizde anne olucaz

O kadar haklı bir isyan ki bende senin gibi düşünüyorum arkadaşlarımın cocukları okula basladı inanıyorum bizde anne olucaz
Tövbe aşkımm önceden isyan ediyordum ama artık saldım tükendim çünkü . Dedim vardır vakti zamanı çünkü 3 senedir nasıl yaşıyorum bilmiyorum ve kendime hayatı zehir etmek istemiyorum en önemli parçam hala yanımda değil o yüzden yarım hissediyorum İnşallah tez zamanda hepimize nasip etsin Rabbim

İnşallah canım ben arkadaşlarıma isyan ediyorum valla cocuk allahtan versede vermesede vardır bi hayır her şeye şükürler olsun

Günaydın herkese Eflinn34 belirtiniz var mi ?
Bugün sabah kasıklarımda bi dolgunluk hissi var her iki tarafta da ama meme de yine bi belirti yok.
benim kasıklarım da karnım da o kadar şiş ve dolgun ki nefes aldırmıyor
ilaçların da etkisi var sanırım

Maşallah maşallah katlanarak artsın canım nelere dikkat ettik transfer öncesi sonrası bizlere de akıl versen ay
Sağol canım vereyim bakın inanın ben o kadar rahatttım yemekte yaptım dısardan da yedim yürüdüm de ama agır kaldırmadım kendimi zorlamadım cok şükür o tutmak istedi beni Rabbim eger sizede nasip ettiyse aksilikler olsada size gelecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…