2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Günaydın herkese Eflinn34 belirtiniz var mi ?
Bugün sabah kasıklarımda bi dolgunluk hissi var her iki tarafta da ama meme de yine bi belirti yok.
Benim göğüslerim akşamları hassas oluyor ama bence progestandan dolayı o yüzden hiç bahsetmedim belirti diye ve bi belirti yok bende maalesef

Biz sizinle aynı gün test vercez. İdrarda henüz çıkmamış olabilir. Nolur sıkmayın canınızı. Test gününüzü bekleyin bişey kalmadı zaten perşembeye
Sakın evde test yapmayın benim gibi. Hata oldugunu bile bile yaptım. Simdi yiyip bitirecegim kendimi. Erken gebelik testi regl öncesi 6 güne kadar güvenilir sonuç diyor. Benim reglime 3 gün var. Muhtemelen çıkardı hormonlarım yüksek olsaydı. Kimyasal geçirdiğimde de gecikmenin 2. Günü idrarda çıkmıştı ve hormonum 21 di. Yani muhtemelen ya negatifim ya hormonum çok düşük gelecek… cok uzgunum…. Bir umut bekleyeceğim tabii ama inancımı yitirdim biraz.

Ben test yaptım yine sabah ikinci çizgi silikte olsa çıkmadı kızlar. Boşuna sevinmişim test yanlış heralde

Silik çizgi çıkmadı malesef
Canim kendini hiç üzme, coookkk erken çıkması için ve hiç bir test %100 doğruluk vermez. Geç tutunma olmuşsa, ilk kan tahlilinde bile düşük değerler görmek normal. Lütfen stres yapma, suan en en en zararlı şey stres.

Üzülme. Bu kaçıncı denemendi

Öyle düşünürsen işin içinden çıkamazsın. sakin ol. Dualara sığın öyle kendini rahatlamış hissediyorsun. . arkadaşlarına bakma herkesin yaşadığı şeyler farklı. öyle olan tek sen değiksin daha cok zor durumda olanlar var

Dünkü kadar vakit geçtiği peki bundada çıkar belki cikmasada çok erken biliyon stres yapma canım lutfen
Benim demek istediğim buydu yalancı pozitif verebiliyor bakalım bekleyelim çıkacak mı yine karşılaştırırız bakarız

4 senedir evliyim benimle aynı anda evlenen kuzenimin 2 çocuğu oldu 1 olan 2 ledi .. Benle tedaviye başlayan arkadaşlarımın da oldu bi ben kaldım zor günlerinde hep onlara destek oldum ama unutuldummm bunlar beni etkilemiyor çünkü nasibim beni bulacaktır ben inanıyorum belki rahatlığım ondandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…