2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet transferden bir gün önce 13.77 çıkmıştı

Progesteron fitil 200 mg günde 3 kez 2 adet
Progesteron iğne gün aşırı - kalçadan 50mg
Benim 0.225di transferden 3 4 gün önce baktıklarında fitilide asadan sabah 2 akşam 2

Evet perşembe 4-5 kişi varız galiba
Ben de korktum
Benim 0.225di transferden 3 4 gün önce baktıklarında fitilide asadan sabah 2 akşam 2
Herkesin farklı galiba. Ben iğne olmuyorum progestan fitil sabah 1 aksam 1. Sadece aksamları 1 tane corasprin hap alıyorum. Dogal siklus olarak geciyor benimki sanırım. Kan degeri sonuclarımı da bilmiyorum cunku doktoruma sormaya korkuyorum. Bahcecide doktorlar üst üste 3 soru sorunca tavır degıstırıyorlar soru hakkımı buna kullanmadım. baska dogal sirkus var mı aramızda?

Neyi kasıyorlarsa bu kadar demi o kadar para veriyorsunuz sonuçta

Yaaa inşallah ben iğneyi vurduktan sonra hafif bi kötüleniyorum sizde de oluyor mu
Canımİğnelerden sonra ben bacaklarımı uzatıp biraz uzanıyorum. Ayakta kalmamaya çalışıyorum bi 10 dk. Sen de uzansana bi 10 dk, ayakta olunca bende de bi kötülenme oluyor. bir de bendeki ilaçlardan göbek bölgem mosmor oldu. Galiba kan sulandırıcı morarttti, eşim yapıyor iğneleri. Önce progestan dex yapıyor bi saat sonra da kan sulandırıcı. Sabah 2 akşam 2 progestan fitil, gece yatarken de coraspin.
Bende öyleyim ya. Şeftali falan yedim sabah kabuklu - kefir içtim faydası olmadı. Pazar günü ve bugün tuvalete çıkmadım.
Canım çok dikkat et kabiz olmamaya çalış. Biraz kayısı yiyip su iç. Progestan maalesef kabiz yapıyormuş. Her gün 2-3 kayısı atıyorum ağzıma.

Yatıyorum bende ayakta duramıyorum zaten içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim

Emin misin bu değerler de verirler direk bana vermişlerdi gözden kaçmış olmasın ilaç listesinde falan yazmıyor mu
Yoo yazmıyor bu benim 3.deneme hiçbirinde yoktu.1v1 altı normal.sayiliyo diye biliyorum zaten.ustune bence iğne artı fitil olarak veriyorlardır.yarin gidicen ya bi sor istersen

Ben üç iğneyide aynı anda yaptırıyorum göbekte saha morarma olmadı ama kalcam morardı. Sonrasında yatmıyorum yuruyorum bıraz dolmusla eve gelip yatıyorum

Protestan dex yapınca kesinlikle bastırma yada ovuşturma yapmayın. Kan sulandırılıyor vurduktan sonra üç dakika kadar epey bastırın morarmaları önlüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…