2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Karın büyürse napcaz bakalim.Asil merak ettigim o.kimseye söylemedim.Söylemeyeceğim de.Benimkiler şoka girer

Kizllarr iyi akşamlar. Sizde de böyle tokluk hissi oluyor mu ben sabah falan hep tok uyanıyorum

Kızlar 3. Gün dondurulmuş 2 tane embriyo transferim var. 9. Günde idrar testi yaptım çıkmadı çok üzüldüm. Var mı benim gibi olup sonra pozitife dönen
Bence erken canim benimki 6.ci gün embriyo olmasina ragmen idrar testimde (erken gebelik testi ) 12.ci gün asiri silik cikmistii

Ders bitmek üzereyken şu içersen tenefüse denk gelir ama susuz kalmamaya çalış su gebeliğin sonuna kadar çok önemli

Napıyosunuz gebe öğretmenler zorluyor mu okul merak ettim.Yarın da benimki başlıyor.Sabahtan akşama kadar.Bol su içiliyor mu çalışırken
Dipte köşede iğne yapma çabaları, ansızın basan uykular, öğrenci gibi zilin çalmasını beklemek

Ben gece yatarken aç yatıyorum gözümün önünden hayal hayal yemekler geçiyor sabah tok uyanıyorum gece uykuyla doyuyorum heralde
Gece acıkıyorum ben ac uyuyamam kesin birseyler yemem lazim tabii bunlar bana kilo olarak geri dönecektir ama napim ac ac uyku tutmuyor beni. Belkide sabah o yüzden tokumdur

İlaçlardandır inşallah brn de iki kilo almışım çok iştahım da yok niye böyle olduysa. Sabah açlığı ve bulantı oluyor bende hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…