2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar ben bugün 8+0 da bebeğin gelişmesinin durduğunu ve kalbinin atmadığını öğrendim. Canı veren de alan da Allah. Hep hayırlısı sağlıklı olsun diye dua ettik. İnşallah hiç böyle haberler almazsınız. Saglıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız çok zor bir süreç yaşıyoruz hep.
Cook üzüldüm canim evet veren belli alan belli bisi söylemek ne haddimize🥹
Rabbim en dogru zamanda en hayirlisini kolaylikla nasip edicektir🙏🏻
Bende 9haftalikken kaybettim bebegimi gecen sene Cok zor bi sürec.. seni cok iyi anliyorum😔💔

Kızlar ben bugün 8+0 da bebeğin gelişmesinin durduğunu ve kalbinin atmadığını öğrendim. Canı veren de alan da Allah. Hep hayırlısı sağlıklı olsun diye dua ettik. İnşallah hiç böyle haberler almazsınız. Saglıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız çok zor bir süreç yaşıyoruz hep.
Çok üzüldüm 😓😓 inşallah en kısa zamanda Allah bu günleri unutturur sağlıklı bir şekilde evladınıza kavuşursunuz 🙏🏻 çok zor süreçlerden geçiyoruz başlangıcından itibaren zorluklarla mücadele ediyoruz umarım kısa zamanda toparlanır devam edersiniz umut her zaman var

Ayy yapma.Çok üzgünüm canım.Hayırlısı buymuş diyelim.Allahım tez zamanda kucağına bebeğini nasp etsin

Cok üzüldüm cnm Allah sabrını versin çok zor oluyor bende 7 haftalikken öğrenmiştim :KK43: Rabbim kimseye evlat arattirmasin en yakın zamanda sagliklisini kolaylikla nasip etsin inşallah.
Bende onun korkusuyla yaşıyorum randevum pazrtesiydi cuma ya cektim duyabilcekmiyim duyamicakmiyim kalp atışını diye hep korku hep endişe. Elimizden gelen hiç birşey yok malesef rabbim zamanini biliyor inşallah en yakin zamanda arattirmadan nasip eder kolaylikla..

Cok üzüldüm cnm Allah sabrını versin çok zor oluyor bende 7 haftalikken öğrenmiştim :KK43: Rabbim kimseye evlat arattirmasin en yakın zamanda sagliklisini kolaylikla nasip etsin inşallah.
Bende onun korkusuyla yaşıyorum randevum pazrtesiydi cuma ya cektim duyabilcekmiyim duyamicakmiyim kalp atışını diye hep korku hep endişe. Elimizden gelen hiç birşey yok malesef rabbim zamanini biliyor inşallah en yakin zamanda arattirmadan nasip eder kolaylikla..
Endişe etmemek lazım her şey olacağına varıyor aslında. Gerçekten her aşaması çok zahmetli bizler için, herkesin sınavı farklı oluyor. Doğurup çöpe atan da var bu dünyada.

Endişe etmemek lazım her şey olacağına varıyor aslında. Gerçekten her aşaması çok zahmetli bizler için, herkesin sınavı farklı oluyor. Doğurup çöpe atan da var bu dünyada.
Evet herşey oluyor malesef..
Endişe etmeden olmuyor ki tekrar ayni şeyi mi yasicam korkusu cok felaket birşey rabbim hepimize sakinlik versin feraha ulastirsin inşallah

Evet herşey oluyor malesef..
Endişe etmeden olmuyor ki tekrar ayni şeyi mi yasicam korkusu cok felaket birşey rabbim hepimize sakinlik versin feraha ulastirsin inşallah
Cünki kolay seyler yasamiyoruz canim illaki bi acabami ? Var kafamizin bi kösesinde herzaman.. Ama Olmazlari Olduranimiz var cok sükür cok güzel DUALARIMIZ var🤲🏻💞
Elhamdulillah..

Kızlar merhaba, sizlerden de toksoplazma, rubella, coombs gibi testler istedi mi doktorunuz? Nerelerde yaptırdınız acaba?
Merak edenler için ben aile hekimliğinden hepsini yaptiramadigim için şehir hastanesi enfeksiyon hastalıkları bölümünden bütün testleri yaptirabildim. Bilginiz olsun.

Arkadaşlar,ilaç yazdırmak için saglikocagina gitmiştim hemşire sma testi yapacağız dedi,eşimle beraber kan verdik,doktor iki yıldır zorunlu,aslında gebelik planlamadan önce yapılmalı dedi.Sizler yaptırdınız mi?Tahlil için elime kağıt verdi ve onda gebelik pozitif,acil sonuc bekleniyor diye not dustu

Cünki kolay seyler yasamiyoruz canim illaki bi acabami ? Var kafamizin bi kösesinde herzaman.. Ama Olmazlari Olduranimiz var cok sükür cok güzel DUALARIMIZ var🤲🏻💞
Elhamdulillah..
Evet cok şükür rabbimize ama cok panik halindeyim kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama yok olmuyor yani

Arkadaşlar hamile olanlar acaba transfer sonrası kaçıncı gün öğrendiler ? Kan testini 4. Gün yapan varmı ?

X