2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar ben bugün 8+0 da bebeğin gelişmesinin durduğunu ve kalbinin atmadığını öğrendim. Canı veren de alan da Allah. Hep hayırlısı sağlıklı olsun diye dua ettik. İnşallah hiç böyle haberler almazsınız. Saglıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız çok zor bir süreç yaşıyoruz hep.
Canım Allah tekrarını bir daha göstermesin 🙏 çok üzüldüm, inşallah tez vakitte sağlıklı bir gebelik nasip olsun🙏

Bu 7. Denemem Sabrım kalmadı artık beni en iyi siz anlarsınız :KK43: ne olur dua edin
Çok iyi anlıyorum ama biraz erken vermişsiniz yani beta vücutta 6.günden itibaren salgılanmaya başlar. Bekleyin biliyorum zor ama beklemekten başka çare yok. İlaçlarınızı düzenli kullanın

Bu 7. Denemem Sabrım kalmadı artık beni en iyi siz anlarsınız :KK43: ne olur dua edin
Benimde 6.ci denemem canim Ümidsizlige kapilma cok cok erken 4.cü günden idrar zaten cikmaz ama kanada gec karisiyor.. 6-7nci günü beklemeni tavsiye ediyorum en erken👀 Rabbim gönlüne göre versin insallah

Çok iyi anlıyorum ama biraz erken vermişsiniz yani beta vücutta 6.günden itibaren salgılanmaya başlar. Bekleyin biliyorum zor ama beklemekten başka çare yok. İlaçlarınızı düzenli kullanın
Çıkanların nasıl çıkıyor aklım almıyor çok okudum bu yorumlarda 5. Gün evde yapılan testlerde bile gören var. Allah’ımın vardır bildiği ne yapalım takdir ondan

Benimde 6.ci denemem canim Ümidsizlige kapilma cok cok erken 4.cü günden idrar zaten cikmaz ama kanada gec karisiyor.. 6-7nci günü beklemeni tavsiye ediyorum en erken👀 Rabbim gönlüne göre versin insallah
Sitoplazma nakli diye bir şey var Bakü’de bir doktor yüzde 99 garanti veriyor bu tedavi hakkında bilgi sahibi olan varmı ? Bayada pahalı bir yöntem

X