2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok ayriyeten bi test yapilmadi bu pihti konusunda o kafami karistiriyo benimde👀
Cnm ben hic kan sulandırıcı kullanmiyorum şuanda benimde 7 haftalikken bebeğimin gelişimi durdu ama o zaman kan sulandirici kullanıyordum mesela. Suanda hiç kan sulandirici kullanmiyorum doktora tekrarladım lüzum görmedi yani rahat tut içini

Coraspirin ve 4000likte ben kullaniyorum ama bilmiyorum arkadasim kafami karistiriyo bebek kalp durma sonucu pihti olabilir cogaltsin 6000lige gec deyip duruyo bende doktorumla konuscam. Sen bilgi alirsan buraya banada yazarmisin canim yaa💞🙏🏻
Çok saçma.Kafana göre alamazsın ki böyle şeyleri. Bazen coraspinin yetersiz geldiği zamanlar olabiliyor ki genelde onlar pıhtılaşma sorunu yaşayan anne adayları.İğneyle de desteklenebiliyor.Sen de böyle bir sorun yoksa niye alasın

43 yaşındayım.ilk evliliğim. Eşimin 2 çocuğu var.tedaviyi sırf Allah korkusu olduğu için yapalim gidelim dedi.2 çocuğu olduğu için benim kadar üzülmedi doğal olarak.tedavi surecinde Allah razı olsun elinden gelenin fazlasını yaptı maddi manevi ama yeri geldi 2 çocuğum var onlari düşünmem lazım olmayan bi çocuğu düşünemem dedi.....benim zamanım yok 43 yaşındayım.derdimi kimseye anlatamıyorum.
Geride embriyonun varmi? Varsa beklemeden transfer aşamasına geçin yoksa eşinizle konuşup maddi olarak durumunuz varsa tekrar başlayın tedaviye

Kan mi veriyom ordanmi cikiyor pihti varmi yokmu ? Doktoruma sorucam canim yaa
Tesekkür ederim bilgilendirdigin icin🙏🏻💞
rica ederim canm ne demek 😊 evet eşimde bende kan verdik testin adı trombofili paneli.. genetik bi hastalıgınız ya da kan pıhtılaşmanız var mı diye bakılıyor diye biliyorum..

Gercektenmi cok üzüldüm canim yaaa🥹 insallah bu sefer saglikla kucagina alirsin🤲🏻
Kan pihtilasmasi testinde ciktimi yani bebek arastirilmaya gönderildimi? Bende ayni durumu yasadimda bende cikmadi pihtilasma vs o yüzden merak ediyorum?
Simdi kaclik kullaniyosun igneni ??
Bebek arastirmaya gonderilmedi ama bana kan testi yapildi. Antilupus koagulant positif cikti. Antifosfolipid sendromu deniyor. Bir de gende de factorV leiden cikti. 4000lik igne kullaniyorum.

Yok ayriyeten bi test yapilmadi bu pihti konusunda o kafami karistiriyo benimde👀
Ben her düşüğümde kimyasalımda hep kan sulandırıcı kullanıyordum. Gebeliğin ilerlememesinin öilyon sebebi oluyor.illa kan sulandırıcıdan oldu diye bir durum yok yani.

Ben her düşüğümde kimyasalımda hep kan sulandırıcı kullanıyordum. Gebeliğin ilerlememesinin öilyon sebebi oluyor.illa kan sulandırıcıdan oldu diye bir durum yok yani.
Aynen buna bende katılıyorum benimde gelişimi durduğu zaman diliminde bende oksapar kullanıyordum yani dusmicek olsaydi.o zamanda gelişimi durmazdi mesela yani ki suan huc kullanmiyorum kan sulandirici ve estrofmde bitir bidaha alma dedi yani sadece progestan ve folikasiti kullanmis olcam

Kan mi veriyom ordanmi cikiyor pihti varmi yokmu ? Doktoruma sorucam canim yaa
Tesekkür ederim bilgilendirdigin icin🙏🏻💞
Bana da gec dusuk yaptigim icin yapilmisti bu testler. 11+2de sapasaglamdi hareket ediyodu bebek. 11+5te kalbi durdu. Herkeste pihtilasma olacak diye bir sey yok. Erken dusuklerin bir suru nedeni olabiliyor.

Canım bunu bir kaç defa sorduğunu gördüm. Doktorlarımız malum kişiye özel tedavi uyguluyorlar. Kendi doktorun ile görüsmeni ve diğer insanların söyledikleri ile ya da yaptıkları ile hareket etmemeni tavsiye ederim. Bahsettiğimiz şey su ya da oksijen gibi zararsız birsey değil kaldı ki onların dahi fazlasında zarar var. Kan sulandiricinin yan etkilerini de araştırmanı öneririm. Suan pozitif sonucu alıp pek çok aşamayı sağ Salim geçmişsin, neden kendine ek stres kaynağı oluşturuyorsun? Doktoruna güvemle ilgili bir sorun mu var?
Hayir canim ben hastanemi ve doktorumu degistirdim simdi daha menmunum acikcasi cünki hep emin adimlarla ilerledik. Bi arkadasin menmuniyetiyle buldum doktorumu ve bu yasadigim olay ondada sürekli tekrarlamis ve 6000lik bi oksapr kullanmis aslina bakilirsa iki gündürde mesajlasiyoruz o aklimi karistirdi hep sende sor sanada onu yazsin doktorun vs vs . Biz ayni doktordayiz onunla. Onada söyledim kiseye özel tedavi die ama aklimi karistirdi bi kere bende persembe konusmaya gidicem o zaman sorucam böyle bi test filan varmi bana daha önce hic yapilmadiki 👀

Bu testi hematoloji bölümüne yaptırıyorsun.Tüp bebek düşünüyorum pıhtılaşma var mı yok mu diye bakar mısınız diyosun. Doktorun sonuca göre sana kan sulandırıcını veriyor.Corospin mi olur, oksapar mı olur artık ne derse
Hmm simdi anladim canim hayir böyle bi test yapilmadi bana yaa👀

Bana da gec dusuk yaptigim icin yapilmisti bu testler. 11+2de sapasaglamdi hareket ediyodu bebek. 11+5te kalbi durdu. Herkeste pihtilasma olacak diye bir sey yok. Erken dusuklerin bir suru nedeni olabiliyor.
Yaa evet cok dogrusun canim. Kucagimiza almadan rahatlamicazki hic bizaman valla🤦🏻‍♀️🥹

X