2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yani benim transferden bu yana kasık agrılarım var ama abartılacak kadar değil hafif bakalım bekleyip görücez hepimiz🤲🏻 3 günü gecirdiysen yavasca yapabilirsin canm dikkat et yinede iş yaparken
Yok dun transfer oldum bulasik makinasina egildim dolabin yukardan tabak indirdim. Bunlwrdan bi sey olmaz heralde insallah. Sizin transferin kacinci gunu ki

Bende hep bi belirti ariyorum kendimde. Embriyo suan nerelerde takiliyor acaba bi yerlesse yuvasina diye sola yatiyorum surekli. Bulasik makinasina egilmek sorun olur mu kizlar
Eğilmeyin derim benim 4. Gün testim silik çıkmaya başlamıştı ve tek belirtim göğüslerimin ağırlaşmasıydı ağrım filan hiç yoktu

Eğilmeyin derim benim 4. Gün testim silik çıkmaya başlamıştı ve tek belirtim göğüslerimin ağırlaşmasıydı ağrım filan hiç yoktu
Yaa tamam dikkat ediyim oturuyor gibi cokerek alsam tek basimayim zor oluyor mecbur biseylerde yapmak zorundayim tamam canim

Yok dun transfer oldum bulasik makinasina egildim dolabin yukardan tabak indirdim. Bunlwrdan bi sey olmaz heralde insallah. Sizin transferin kacinci gunu ki
Benm doktorum özellikle 3 gün iyi dinlen uzanma iş yapma yorma kendini demişti yapmadım suan 7. Günüm sadece mutfakla ilgileniyorum ama yormadan simdilik sizde birşey yapmayın derim yormayın kendinizi en azından 3 gün

Kızlar bugün kontrole gittim, salı opu olacak. Toplam 7 folikül varmış, hepsi toplanabilirse opuda max 7 yumurtam olacak yani. Canım sıkıldı baya, kaç gündür okuyorum 10 küsür toplanıyor çoğu kişiden. Kalitesi iyi olursa sorun olmaz biliyorum ama kaliteli olacağı kesin değil ki :KK43: Benim gibi az toplanıp olumlu sonuç alan oluyor mu acaba??

Ben yine bi soru sorcam progesteron fitilden sonra uzun süre yatıyor musunuz yoksa hemen kalkıyor musunuz

Kızlar bugün kontrole gittim, salı opu olacak. Toplam 7 folikül varmış, hepsi toplanabilirse opuda max 7 yumurtam olacak yani. Canım sıkıldı baya, kaç gündür okuyorum 10 küsür toplanıyor çoğu kişiden. Kalitesi iyi olursa sorun olmaz biliyorum ama kaliteli olacağı kesin değil ki :KK43: Benim gibi az toplanıp olumlu sonuç alan oluyor mu acaba??
Tabiki tek yumurta alınıp pozitif sonuç alan bile var isterse 40 tane olsun kalitesiz olduktan sonra bi anlamı olmaz takılmayın inşallah yumurtalarınızın kalitesi güzel çıkarsa embriyolar oluşur

Canım fitilden sonra 30 dk uzanıyorum
Gece yatarken yapiyorum sabah olanida uyaninca yapiyorum tekrar 1 saat daha uyuyorum
Valla ben anlamadım hemşire bana dediki öyle uzun süre yatmana gerek yok fitili atıp kalkabilirsin dedi ama çok afedersini kalkıncada geri geliyor o yüzden bi sormak istedim teşekkür ederim 🩵🤍

Tabiki tek yumurta alınıp pozitif sonuç alan bile var isterse 40 tane olsun kalitesiz olduktan sonra bi anlamı olmaz takılmayın inşallah yumurtalarınızın kalitesi güzel çıkarsa embriyolar oluşur
Kaliteleri güzel çıksın diye dua ediyorumm. Elde var sıfır ile başa dönmekten korkuyorum :KK43: geçmiş konularda benim gibi az olup 5. güne embriyosu gelen epey kişi gördüm benim de öyle olur inşallah. Hepimizin gönlünden geçen olsun inşallah

6 yumurta toplandı benden 3ü 5. güne geldi 4aa. bu süreçteki tecrübemden söyleyebileceğim en net şey normal hayatınıza devam edin ki kafanız meşgul olsun. hiç bir şey yapmadan sürekli bunu düşünmek insanı strese sürüklüyor ve sonuçları olumsuz etkiliyor.

X