2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canim güzel ilerler insallah benimde öle düsük basladi ve sonradan güzel ilerlediRabbim saga saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah Kizlar

3.gün taze transfer yaptık yarın regl günüm normalde 10. Gün şükür umut vadeden bir sayı yinede olmazsa bu ikincci kimyasalım olacak tıtunmada sorun yaşamıyorum belli ki

O zaman nasıl için rahat edecekse öyle davran canım tedbir bizden takdir Yaradandan emeklerimiz kederlerimiz sevinçlere güzel haberlere döner inşallah
Amin canim benim amin Rabbim kucaklarimiza almayida nasip etsin insallah geriye dönüp baktimizda neler cektik senin icin dedigimiz günleri görelim insallah

Kızlar yarın transferim var banada dua edermisinz Allah rızası için şimdiden hepinizden Allah razı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin
Güzel gencsin insallah Yarin seninle olucak melegin , güzel güzel dualarla gir canim
Rabbim hayirlisini Kolaylikla nasip etsin insallah

Kızlar 5.haftada kese görmeye gidiyoruz ya kese kaç mm olmalı ? Bilginiz var mı

Kızlar benim bugün transferimin 4.günü. Sol kasığıma ağrılar giriyor ara ara ve sol bacağıma da vuruyor sanki. Ben hiç ilaç kullanmıyorum o yüzden yan etki olamaz. Böyle bir şey tecrübe eden var mı?

Kızlar 5.haftada kese görmeye gidiyoruz ya kese kaç mm olmalı ? Bilginiz var mı
Bence kullanılan ultrason cihazından ve ölçümden kaynaklıdır her doktorun cihazı ve ölçümü bir değil. Ben dün muayene olduğumda kese ölçüsü 5.84 ölçülmüş bana yaklaşık 5 haftalik dedi. Sata göre 4+5 di. Google'dan baktığımda da 5 haftalik 20mm olur diyor. Belki 5 haftayı tamamlayınca o ölçüye geliyordur

Benim transfer ertesinden sonra olmuştu hep sol kasık ağrısı ilaçsız transfer oldum bende

Pozitif birinden bunu duyunca sevindim
Benim de ertesi günden sonra olmaya başladı ama bugün yani 4. gün daha yoğun hissediyorum.
İnşallah pozitif alırsın sende benim kasık ve bel ağrım hiç kesilmedi ilk 3 gün gaz sancısı da yaşadım ayaklarım üşüdü hep 6 ve 7. gün hiç bişey hissetmedim hiç bi yerimde ağrı olmadı regl günüm geldiğinde bu kasık ağrısı dahada yoğunlaştı çok şükür pozitifti

Evet benim de kafamı karıştıran o oldu internette 20 mm diyor ama burdan okuduğum kadarıyla 5-6 mm arasında gözüküyor. Günde 1mm büyümesi gerekiyormuş en az kesenin

Benim de sol kasığıma küçük küçük sancılar giriyordu ve bacağıma kadar iniyordu inşallah tutunuyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…