2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlar bugun adet günüm transferin de 13 günü.kasiklarim çok agriyo.son kez kan verecem bugun.ilki 24 du .sanirim adet olacam

Kızlar günaydın 🌸
Cuma gunu kanamam olduğu için coraspin ve progestan fitili bırakıp promester iğneye gecmıstık 3 gun sabah aksam iğne oldum cok sukur kanamam dun tamamen kesıldı doktorum bugun iğneyi bırakalım progestan fıtıle donelim dedi durumu benım gıbı olan var mı

Kizlar bugun adet günüm transferin de 13 günü.kasiklarim çok agriyo.son kez kan verecem bugun.ilki 24 du .sanirim adet olacam
Benim gezmediğim doktor kalmadı dıyebılırım ilk denememi acıbademle calısan bı doktorla yapmıstım olmadı suan bezmıalem mehmet serdar gulsene gıdıyorum hayatında gorebılecegın en ılgılı doktorlardan dıyebılırım bır cok arkadasım gıdıp hamıle kaldı bende o vesıleyle gıttım cok sukur banada nasıp oldu olmayacak bırseyı asla olur dıyıp umut tacırlıgı yapmıyor bır arkadasıma senın asılama veya tup bebek olması mümkün degıl olursa dogal oldan olur dedı ona gore tedavi uyguladı,dusun mesela sırf doktor ıcın Bahçeşehirden Bezmıaleme gıdıyorum 😅
İstanbuldaysan fikir amaçlı gorunebılırsın ıstersen tavsıye ederım 🌸

Amin güzelim rabbim hepimize sağlıklı hayırlı güzel gebelikler bebekler getirsin çok zor hala bi hamileyim diye sevinemedim. Sevinemiyormuş insan sürekli endişe
Amin canım amin 🙏 bende öyle hala sevinemiyorum adapte olamadım sanırım inşallah ilerleyen zamanlarda bu evhamlarımızın yerini heyecan alır

X