2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Cok haklisin.cevremde kimse anlamıyor en yakınlarım bile.calisma arkadaşlarım dedikodu peşinde.ya eşim bu süreçte çok yanımda oldu ama benim kadar istemedi doğal olarak cocuklari olduğu için.kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki Allaha sığınıyorum bana güç kuvvet sabır versin inşallah.tabiki herseyin hayırlısı hersey Allahtan evet bu da geçecek nasip dicez.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Aynı yerde vermedim evet acaba onla mı ilgisi var ya
Tabiki var benim de geldi başıma ondan sordum zaten laboratuvarlarin kullandıkları cihazlar farklı olduğu için cihazların hassasiyetleri de farklı tabiki. Ben sağlık ocağında verdiğimde değer hastaneye göre 20 30 daha yüksek çıkıyor mesela. Az gibi görünebilir ama gebeliğin ilk başlarında çok küçük değerlerden bahsettiğimiz için 10 20 fark bile kafa karisikligi yaratıp yanlış yorumlamaya sebep oluyor.

evet canim kese günü bekliyorum🥰❤️ amin canim insallah. Yok ya ailem yanimda asla izin vermiyolar bu benim 6.ci denememde🫣
O zaman nasıl için rahat edecekse öyle davran canım tedbir bizden takdir Yaradandan 🤲😇emeklerimiz kederlerimiz sevinçlere güzel haberlere döner inşallah 🤲🥰

Hmm anladim canim ya. Valla insallah su günleri geride birakir saga saglim kucagimiza aliriz ancak o zaman rahatlicaz biz anne adaylr demekki💞🙏🏻
Kusura bakma canım ancak görebildim bugün hiç girmedim foruma. Aslında bu kadar kafamızın karışık olması gayet normal canım. Bir çoğumuz hormon ilaçları kullanıyoruz gebelik olunca vücudun hormon dengesi de değişiyor. Bu süreç zaten her birimiz için heyecan verici bi süreç. Allah emeklerimizin karşılığını versin sağ salim kavuşalım inşallah bebeklerimize.

Kızlar ben Progestan ve Oskoparı yaklaşık 15 gündür kendim yapıyorum . Hiçbir sıkıntı yoktu ama son 2 gündür iğne yerleri morarıyor 🤦‍♀️ neden oluyor acaba

Benimkilerde mosmor oldu.sordum doktora normal dedi.sikinti yok arkadaşım
Kızlar ben yatarak göbekten yapıyorum iğneleri bende morarma olmaz oldu. Galiba daha az kasar oldum. bi deneyin

Kızlar ben yatarak göbekten yapıyorum iğneleri bende morarma olmaz oldu. Galiba daha az kasar oldum. bi deneyin
Ben de çoğunlukla yatarak yapıyorum. Sıkarak iğneyi batırıp sonra rahat bırakıyorum. Hiçbir şey olmuyordu. Heralde artık aynı yerlere yapmaktan böyle oldu. Yer bitti çünkü😀

Kızlar bir iki sorum var
Kimyasal gebelik ne demek
4aa kalite embriyom tutmadı 😢 4ab var onun tutma ihtimali daha mı düşük?
Son olarak aslında bebiş tutunmuş biraz 35 çıkmış sonra neden tutulamamış genetik kaynaklı mı?
kimyasal gebeliğin kesın şundan kaynaklı diye bi açıklaması yok maalesef ya da bana yapılmadı.. saglıksız olan embrıyoyu vucut kabul etmıyor kendiliğinden atıyor ilerlese daha cok üzülürdün dendi bence de iyi ki baştan düşmüş... eşimle birlikte genetik test verdık temız cıktı.. ama tabı embrıyoların genetiğini bilmiyoruz donduruldugu için.. ilk iki transferimde en iyi embrıyoları kullanmıştık ama kımyasal oldu suan elimizde kalan en düşük kalite embrıyolar transfer edildi ve tuttular.. kaliteye takılmayın iyileri tutmadı kötüsü hiç tutmaz diye bişey yok.. süreç maddi manevi çok yorucu ama biz imtihandan gecen güçlü kadınlarız pes etmek yok gözümüzün yaşını silip yeniden ayaga kalkmalıyız 💪🏻😊

Sevgili G goncalin şuna emin ol ki seni bu gruptaki kadinlar kadar iyi anlayabilecek biri yoktur çevrende. Ben de bugün tekrar test verdim ve değerim düştü. Kanamam başladı başlayacak. İlk tedavimi geçen sene gördüm. Negatif oldu. İlk tedavinin negatif sonucunun insanın yüzüne nasıl tokat gibi çarptığını, başına balyoz gibi indiğini çok iyi biliyorum, yaşadım çünkü. Bu benim ikinci negatif tüp bebek tedavim, ve üçüncü kimyasal gebeliğim. Şimdi istediğin kadar üzül ağla acını yaşa, dibine kadar yaşa ama en kısa sürede bu yastan çıkmak için yaşa. Kendini dipsiz kuyuya bırakma. Acını yaşarken ‘bu acıyı şimdi yaşayacağım iliklerime kadar ama geçecek’ buna inanarak yaşa acını. Hersey nasip. Belki de nasibimde yoktur. Nasibimde olmayan bir şey için kendimi paralarken nasibime düşen nimetleri, güzellikleri kaçırmak istemem. Hersey gönlünce olsun.

Sevgili hamişler, sizler için de duam sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almanız. Ben uzunca bir süre girmeyeceğim foruma. Kendim biraz zaman ayıracağım. Hepiniz hoşçakalın, bebislerinizle kalın ❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸 Kocaman sevgiler yolluyorum hepinize
Allah en hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin size inşallah üzüldüm adınıza açıkçası umutluydum değerinizin yükseleceğine nasip değilmiş Allah yardımcınız olsun Allah'a emanet olun

Kızlar sonucum çıktı 🙏🏻 çok yüksek değiller ama en azından benimle gelen bişeyler var ☺️ çok şükür 47 çıkmış 🙏🏻🙏🏻 sabah verseydim de çok yüksek çıkmayacakmış gerçi geçen sefer de 51 çıkmıştı ama olsun en azından umudum devam ediyor 💫💫💫
İnşallah sağlıkla artsın sağ salim kucağına alırsın

Kızlar sonucum çıktı 🙏🏻 çok yüksek değiller ama en azından benimle gelen bişeyler var ☺️ çok şükür 47 çıkmış 🙏🏻🙏🏻 sabah verseydim de çok yüksek çıkmayacakmış gerçi geçen sefer de 51 çıkmıştı ama olsun en azından umudum devam ediyor 💫💫💫
Kaçıncı gün verdiniz kanları

X