2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım arkadaşım benim çok güzel olacak her şey inanıyorum canı gönülden. Her zaman yanındayım, sende benim bu süreçte pozitif olmamı sağladın iyi ki varsın
Canım arkadaşım senin yerin benim için çok farklı ve her zaman öyle de olacak inanıyorum bebişlerimizi de beraber büyüteceğiz iyi ki varsın

Bizde embriyo bol ama rahim dinlensin diye OPU dan sonra iki adet bekledik. Bir adet 5aa transfer edildi. Geride bir tane 5aa, dört tane 4aa, bir tane 3aa, bir tane 2aa ve bir tane de 2ab var. 18 yumurta toplanmıştı, hepsi dolu çoktı, 5.gün 9 tanesi donduruldu

Canım arkadaşım senin yerin benim için çok farklı ve her zaman öyle de olacak inanıyorum bebişlerimizi de beraber büyüteceğiz iyi ki varsın
Daha çok gidecek yolumuz var senin de yerin öyle. Sabrına, pozitifliğine hayranım
Dualarımdasın, hepiniz dualarımdasınız kızlar

Maşallah çok iyi bunlar tamamen ilaçsız mı oluyor? Benim 15 tane toplandı 9 döllendi 4 tane iyi kalitede kaldı 2 5aa 1 4AA 1 4ab sizinkiler maşallah çok güzeller

Maşallah çok iyi bunlar tamamen ilaçsız mı oluyor? Benim 15 tane toplandı 9 döllendi 4 tane iyi kalitede kaldı 2 5aa 1 4AA 1 4ab sizinkiler maşallah çok güzeller

Yumurta geliştirme ilaçla oldu tabi ve toplandı. 2 adet süresi bekledikten sonra trannsfer için hiç ilaç kullanmadım. Transfer sonrası da kullanmıyorum. Yeterli rahim kalınlığını ve progesteronu vücudum sağladı çok şükür

Çok şükür sevindim sizin adınıza. Hangi şehirde merde yaptırdınız acaba? Maliyet ne kadar tuttu sizin

Canım yazını yeni gördüm, benim her gebeliğim farklı geçti, yerleşme kanaması birinde çok hafif olmuştu. Diğerlerinde ise lekelenme ile başladı düşükle sonuçlandı, 2 kürtaj olduğumda da patoloji sonuçları da temiz çıktı, gen testleri de öyle…

Canım benim maşallah subhanallah nazar değmesin çok iyi afedersin spor yapıp, sağlıklı besleniyor musun merak ettim

Daha çok gidecek yolumuz var senin de yerin öyle. Sabrına, pozitifliğine hayranım
Dualarımdasın, hepiniz dualarımdasınız kızlar

Canım benim sen de öyle gece gündüz duamdasın Senin de mücadeleci oluşuna ve sen inanmasan da güçlü duruşuna hayranım her zaman diyorum ve hep diyeceğim sen çok güçlü bir kadınsın
Güzel anne adayları hepiniz duamdasınız

Sende pihtilasma sorunu oldugu icinmi 6000nlik verildi dogru ozaman canim benimde kafami karistiriyodu bu konu
Bide ayni yasin gec olayini ben burdaki doktorlarin diceni ummuyordum. Ben Almanyadan geldim Kayseriye tedavi icin sirf bu yüzden ama Alman kafasi olursa olur olmazssa aman gencsiniz lafini. Senin burda türkiyede duyman sacma olmus cünki biz türkler cocuga cok önem veren bi toplumuz aslinda ve elenir evlenmez 1sene icinde cocuk beklenilir hemen

Evet canım pıhtılaşma varmış, gen testinde belli oldu. Hamileliğin 9. Haftasından sonra risk oluşturuyormuş ama tekrarlayan düşükler olduğu için önlem amaçlı transferden sonra başlatıldı. Acısı da bir o kadar fena ama olsun değer Tabii bizimkiler bir seneden sonra çocuk nerede diye sorarlar, doğru bir de tüp bebek doktorları demişti neyse geçti o dönemler çok şükür annemin de 5 sene sonrasında çocuğu olmuş, bir de eski zaman köye gelin gidip 5 sene çocuğun olmadığını farzet, annem yaşadıklarını bazen anlatır zor yani..Ardından 2 çocuk daha doğurmuşRabbim nasip eylemiş çok şükür en küçükleri de benim, bunlar biraz da nasip işi. Rabbim sağlıklı, sıhhatli vücudu, uzuvları, aklı tam, eksiksiz, ayıpsız, kusursuz, hayırlı, iyi, güzel evlatlar doğurup, büyütebilmeyi evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize, bizlere nasip eylesin canım amin

Amin canim amin
Bende bebegimi 9.cu haftada kaybettim sonucu bu olsa cikmazmiydi arastirilmada acaba ? Cok saglikli geldi aslinda sonuc ama , Endiseliyim ya bu konuda doktorumla konuscam sanirim

Merhaba benim listede adım var ama transfer tarihim değişti dün yani 7 eylülde transfer oldum 5AA kalitede tek embriyo transferi yapıldı güncelleyebilir misiniz test tarihim de 16 eylül Ayse1612

Pihtilasma sorunu yoksa mi ozaman 4000lik kullaniliyor anladim kadariyla öylemi?
Cünki hepimiz ayni kuaniyomusuz kiloyla bi ilgisi varmidir sanmiyorum?
Pıhtılaşma için bi test yapılmadı bana canım daha önce bi gebelik yaşamadım ilk gebeliğim bu. Tedavinin başında günde bir oksapar ve bir aspirin kullanıyordum. Lekelenme görünce doktorum önce aspirin bıraktırdı iki gün sonra lekelenme devam ediyor dediğimde oksaparı iki günde bire çıkardı. En son muayenemde de büyün ilaçlarına aynen devam et dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…