2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlar ENOX OKSAPAR vs..
Kullananlar varsa aramizda Kaclik kullaniyorsunuz ?? Beni bilgilendirirmisiniz

Arkadasim inatla 6000 olani söyle doktoruna diyip duruyor kafami karistiriyor. O dahami etkiliymis bilmiyom zaten tebbir amacli veriyor öle bi sorunum yok ama sorucam doktoruma (ayni doktorumuz onun 1 yasinda kizi var)
Sana pıhtılaşma testi de yapılmış ve bi sorun çıkmamış ona rağmen kullanıyorsun zaten. Bence bu sana yeterli gelir diye düşünüyorum fazla sulanan kanda iyi değil sonuçta

Kizlar ENOX OKSAPAR vs..
Kullananlar varsa aramizda Kaclik kullaniyorsunuz ?? Beni bilgilendirirmisiniz
Canım ben 0.4 lük kullanıyorum. Neye göre belirlendiğini bilmiyorum 2 tane heterozigot genim var. Onla mı alakalıdır kilo ile mi alakalıdır nedir bilmiyorum. Doktor uygun olanı belirler zaten

Sana pıhtılaşma testi de yapılmış ve bi sorun çıkmamış ona rağmen kullanıyorsun zaten. Bence bu sana yeterli gelir diye düşünüyorum fazla sulanan kanda iyi değil sonuçta
Özellikle bakilmadi fakat bebegi arastirmaya gönderdigimde öyle bi sonucada varilmadi. Gayet temiz denildi. sonra ben hastane ve doktor degistirdim sifirdan basladim bu doktorum cok temkinli gidiyor basimdan gecenleri anlattim verse direk öyle verildi die düsünüyorum yined aklimi karistiriyo sorucam bi

Canım ben 0.4 lük kullanıyorum. Neye göre belirlendiğini bilmiyorum 2 tane heterozigot genim var. Onla mı alakalıdır kilo ile mi alakalıdır nedir bilmiyorum. Doktor uygun olanı belirler zaten
Demi aynen bende öle düsünüyorum Doktor sonucta kisiye özel tedavi ve ona göre ilac igne veriliyor. Kafami karistiriyolar iste

Anladım ilk deneyiminiz mi? Bende de sorun yok eşimde ileri hareketlilik de sorun vardı. O yüzden olmadığını düşünerek ilk kez tüp bebek denedik. 3 yıllık evliyiz bu arada. Sizin ki de değişik bir tecrübe olmuş. Siz mi bu şekilde olmasını istediniz.

Bak bunu bilmiyordum şu an bende buna tutunucam canım o zaman yarıladık sayılır. Kese boyutunu söyledi mi canım
Ay hayir ya olcmedi benim doktorum biraz rahat sadece 5.haftada gormemiz gereken goruntu buydu ve gorduk dedi hatta ben sordum yolk salc var ki diye icin beyaz gozuken seyler var onlar biraz zaman sonra yolk salc olucak dedi ben sormadan cok bir sey soylemez ben de keseyi olcelim demeyi unuttum bence baska doktora gitsem vajinadan kalbi de duyulur ama iste

Bizim de sperm ileri hareket sorunumuz var. Evleneli 2 yılı biraz geçti ve ilk denemeniz. Aslında biz pek bilgi sahibi değiliz. Doktorumuz bunu uygun gördü. Senin gibi düzenli adet gören ve herhangi bir problemi olmayan hastalarda bu protokol daha sağlıklı dedi

Anladım yaşınız kaç acaba? Benim 34 belki o yüzden bana tavsiye edilmemiştir. Çünkü bende hiç sorun yok. Hiçbir doktorum böyle bir şeyden bahsetmedi bana.

Bakıldı da sonucu bilmiyorum galiba normal değildi ki fitil ve iğne verildi. Bende rahim duvarında incelik vardı zor kalınlaştırdık leucostim diye bi ilaç enjekte edildi rahmime. Sonrasında transfer oldum bide doğurganlık aşısı vuruldu. Şimdilik pek bi belirti yok hafif kasık bel ağrısı biraz da göğüs ağrısı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…