2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlar ENOX OKSAPAR vs..
Kullananlar varsa aramizda Kaclik kullaniyorsunuz ?? Beni bilgilendirirmisiniz
Benim 6000 lik enox ama bende pıhtı sorunu var ve göbeğim çok fena durumda artık bakmakta zorluk çekiyorum, içim gidiyor ama ucunda çok güzel bir hediye bizi bekliyor 🥹

Anladım ilk deneyiminiz mi? Bende de sorun yok eşimde ileri hareketlilik de sorun vardı. O yüzden olmadığını düşünerek ilk kez tüp bebek denedik. 3 yıllık evliyiz bu arada. Sizin ki de değişik bir tecrübe olmuş. Siz mi bu şekilde olmasını istediniz.

Bizim de sperm ileri hareket sorunumuz var. Evleneli 2 yılı biraz geçti ve ilk denemeniz. Aslında biz pek bilgi sahibi değiliz. Doktorumuz bunu uygun gördü. Senin gibi düzenli adet gören ve herhangi bir problemi olmayan hastalarda bu protokol daha sağlıklı dedi

Ne güzel kızlar doktorlarınız sizi yönlendirmiş,o zaman yaşım 26’ydı. Bize gerek yok gençsiniz 5.-6. denemenizde bebiş olur dediler ve şimdiki tüp bebek doktorumuz da bize geç kaldığımızı söyledi yaşım 29 oldu, 4 senelik evliyim☺️ 2 kürtaj, 3 normal düşük geçirdim. Kürtaj sonucu rahim yolunda yapışıklık oluşmuştu. O bizi korkutuyordu o da sülük tedavisiyle gitti çok şükür, en azından rahiminiz hasar almadan ve etrafınızdaki insanların ön yargılarını dinlemeden tüp bebek tedavisini düşünmüşsünüz tebrik ederim.Benim de ilk tüp bebek denemem, eşimde morfoloji sıfırdı 1’e çıkardık çok şükür. 3 embriyomuz da oluştu, genetikleri de temiz çıktı, biri koyuldu🥹Rabbimin izniyle hayırlı, iyi, güzel sonuçlar alacağız inanıyorum 🥰

Kızlar transferin 21. Gününde kalp atışı duymak mümkün mü sizce kese için gideceğim de bi Umut duyabilir miyim ?

Arkadaşlar aranızda daha önceki hamileliklerinde yerleşme kanaması olup da bunda olmayan ama pozitifi göreniniz var mı? Yoksa hepsinde aynı belirtiler olmak zorunda mı? Benim bundan önce düşükle sonuçlanan hamileliğimde 7.günde yerleşme kanamam olmuştu ve pozitifi görmüştüm değerim çok da güzel katlanmıştı ama ileri düzey pıhtılaşmadan dolayı düşük yaşadım(bikaç kez lekelenmem olunca doktor coraspini bıraktırmıştı ondan diye düşünüyorum) ilk hamileliğimde pıhtılaşma sorununu bilmiyorduk genetiğe gittim öyle öğrendim. Yani yerleşme kanaması beklemek beni çok yordu o yüzden soruyorum.

Benim 6000 lik enox ama bende pıhtı sorunu var ve göbeğim çok fena durumda artık bakmakta zorluk çekiyorum, içim gidiyor ama ucunda çok güzel bir hediye bizi bekliyor 🥹

Ne güzel kızlar doktorlarınız sizi yönlendirmiş,o zaman yaşım 26’ydı. Bize gerek yok gençsiniz 5.-6. denemenizde bebiş olur dediler ve şimdiki tüp bebek doktorumuz da bize geç kaldığımızı söyledi yaşım 29 oldu, 4 senelik evliyim☺️ 2 kürtaj, 3 normal düşük geçirdim. Kürtaj sonucu rahim yolunda yapışıklık oluşmuştu. O bizi korkutuyordu o da sülük tedavisiyle gitti çok şükür, en azından rahiminiz hasar almadan ve etrafınızdaki insanların ön yargılarını dinlemeden tüp bebek tedavisini düşünmüşsünüz tebrik ederim.Benim de ilk tüp bebek denemem, eşimde morfoloji sıfırdı 1’e çıkardık çok şükür. 3 embriyomuz da oluştu, genetikleri de temiz çıktı, biri koyuldu🥹Rabbimin izniyle hayırlı, iyi, güzel sonuçlar alacağız inanıyorum 🥰
Ne için geç kaldığınızı söylemiş ki. 29 yaş çok da ileri bir yaş değil bence. Olumsuz şeyler yaşamış olabilirsiniz ama çok şükür ki umut her zaman var. İnşallah tüm kötü tecrübeleri unutup güzel başlangıçlar yaparsınız, yaparız hep birlikte. Siz geç kaldıysanız biz ohooo. Ben 34 yaşındayım

Ay hayir ya olcmedi benim doktorum biraz rahat sadece 5.haftada gormemiz gereken goruntu buydu ve gorduk dedi hatta ben sordum yolk salc var ki diye icin beyaz gozuken seyler var onlar biraz zaman sonra yolk salc olucak dedi ben sormadan cok bir sey soylemez ben de keseyi olcelim demeyi unuttum bence baska doktora gitsem vajinadan kalbi de duyulur ama iste
Anladım canım bazen kese kağıdının üzerinde yazıyor bazen de yazmıyor doktorlarda bi değişik 😄 aslında en güzeli akışına bırakmak ama biz onu yapamıyoruz en ufak bişeyden etkileniyoruz inşallah her şey yolunda ilerler

Ne için geç kaldığınızı söylemiş ki. 29 yaş çok da ileri bir yaş değil bence. Olumsuz şeyler yaşamış olabilirsiniz ama çok şükür ki umut her zaman var. İnşallah tüm kötü tecrübeleri unutup güzel başlangıçlar yaparsınız, yaparız hep birlikte. Siz geç kaldıysanız biz ohooo. Ben 34 yaşındayım
Ben müsadenizle köşede halime ağliyim o zaman 36yım ben de 6 senedir uğraşıyoruz🥲

Kime söylesem herkes aynı şeyi söylüyor, amh 1.3 müş yumurtalıklarım çokta iyi değilmiş yaş gittikçe amh da düşüyormuş o yüzden bizim için vakit önemli ve de beş gebeliği niye bekledin dediler öyle yola girdik bakalım☺️inanıyorum güzel başlangıçlar yapacağız canım benim💪🏻

Anladım yaşınız kaç acaba? Benim 34 belki o yüzden bana tavsiye edilmemiştir. Çünkü bende hiç sorun yok. Hiçbir doktorum böyle bir şeyden bahsetmedi bana.
Önümüzdeki ay 32 olacağım ben de. Doktordan doktora değişiyor galiba. Bir de eğer ki uzak bir yerden gidip geliyorsanız tercih edilmiyor çünkü sık doktor muayenesi gerektiriyor

Ben müsadenizle köşede halime ağliyim o zaman 36yım ben de 6 senedir uğraşıyoruz🥲
Estağfirullah bana da böyle demeleri hem saçma geldi hemde modumu düşünün ama buradan tanıştığım arkadaşım sağolsun, o da burada yazmış, baktım🤭bana çok güzel destek verdi🥰birbirimize kol kanat gerdik.O yüzden güzel düşüneceğiz güzel şeyler olacak 💪🏻

Estağfirullah bana da böyle demeleri hem saçma geldi hemde modumu düşünün ama buradan tanıştığım arkadaşım sağolsun, o da burada yazmış, baktım🤭bana çok güzel destek verdi🥰birbirimize kol kanat gerdik.O yüzden güzel düşüneceğiz güzel şeyler olacak 💪🏻
Sıkıntı yok canım yaa yapacak bişe yok zaten 30umda evlendim geç kalmiyim diye başladım ama sen plan yaparken kader gülermiş misali bizimki de işte 🥹

Kime söylesem herkes aynı şeyi söylüyor, amh 1.3 müş yumurtalıklarım çokta iyi değilmiş yaş gittikçe amh da düşüyormuş o yüzden bizim için vakit önemli ve de beş gebeliği niye bekledin dediler öyle yola girdik bakalım☺️inanıyorum güzel başlangıçlar yapacağız canım benim💪🏻

Önümüzdeki ay 32 olacağım ben de. Doktordan doktora değişiyor galiba. Bir de eğer ki uzak bir yerden gidip geliyorsanız tercih edilmiyor çünkü sık doktor muayenesi gerektiriyor
Ben Mersin merkezdeyim her türlü istediğim doktora ulaşabiliyoruz. Ama dediğim gibi duymadım bize öyle bir doktor denk gelmedi demek ki. Hayırlısı olsun her şeyin. Nasıl olduğunun pek önemi yok nihai dilediğimiz sonuca ulaşalım da hep beraber inşallah🥰

Güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🌸 Bizim iki başarısız aşılamamız da var. Şimdiki aklım olsaydı aşılama ile zaman kaybetmezdim hiç

Güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🌸 Bizim iki başarısız aşılamamız da var. Şimdiki aklım olsaydı aşılama ile zaman kaybetmezdim hiç
Kesinlikle biz de aynı şeyi düşünüyoruz. Bize tutma ihtimali var dediler deneyelim dedik çok ümitlendik , olmadı. Bütün yaz tatilim boşa gitti bu yüzden. Şimdi de okul dönemine denk geldik

Sıkıntı yok canım yaa yapacak bişe yok zaten 30umda evlendim geç kalmiyim diye başladım ama sen plan yaparken kader gülermiş misali bizimki de işte 🥹

Hepimiz bir sınav yolundayız, bu durumları yaşarken sadece kendimin yaşadığını düşünürdüm çünkü alışık olduğumuz bir durum değil lakin yaşadıkça ve tecrübe edindikçe, olayların içine girdikçe bu tarz durumların gencisine, yaşlısına yani kısacası yaşa pekte bakmadığını anladım🥹önemli olan arkadaşında dediği gibi umudumuzu yitirmemek💪🏻 Güzel düşüneceğiz güzel şeyler olacak☺️

Kesinlikle biz de aynı şeyi düşünüyoruz. Bize tutma ihtimali var dediler deneyelim dedik çok ümitlendik , olmadı. Bütün yaz tatilim boşa gitti bu yüzden. Şimdi de okul dönemine denk geldik
Biz 1 kez yaptırdık. Sonra gereksiz olduğuna kanaat getirdik 1 ay bekleyip tüp bebeğe başladık.

Biz de yazın olsun dedik 1 Temmuz'da başladık sürece ama yine okulların açılmasına kaldı 😅 O yüzden biraz da akışa teslim olmak lazım. Herşeyi planlayamıyoruz

Canım arkadaşım benim çok güzel olacak her şey inanıyorum canı gönülden. Her zaman yanındayım, sende benim bu süreçte pozitif olmamı sağladın iyi ki varsın ❤️🥲

Ben Mersin merkezdeyim her türlü istediğim doktora ulaşabiliyoruz. Ama dediğim gibi duymadım bize öyle bir doktor denk gelmedi demek ki. Hayırlısı olsun her şeyin. Nasıl olduğunun pek önemi yok nihai dilediğimiz sonuca ulaşalım da hep beraber inşallah🥰
Senin taze transfer ama galiba değil mi? Doğal siklus dondurulmuş embriyo transferinde oluyor galiba

Biz de yazın olsun dedik 1 Temmuz'da başladık sürece ama yine okulların açılmasına kaldı 😅 O yüzden biraz da akışa teslim olmak lazım. Herşeyi planlayamıyoruz
Gerçekten öyle ne kadar planlasak da. Benim ki yine hızlı ilerledi maşallah diyim de. 4 tane iyi kalite de yumurta döllendi. Tahliller de güzel çıkınca beklenmedi taze transfer yapıldı 2 tane 5AAkqlitede yumurta diğer 2 yi dondurduk

Rabbimin izniyle her birimiz emeğimizin karşılığını alacağız kızlar, inanıyorum sadece biraz sabırlı olmamız gerek 💪🏻 dualarda buluşalım 🥹

X