2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Cnm bizum klinik komple alttan muayne yapiyor. Bende ilk gebeligimde o kadar tedirgin oldum ki hemsireler dedi hep alttan muayne yani o yüzden sakincali olsa mesela dr bakmaz zaten öyle düşün
Tabi ki canım aslında normal rutin olduğunun farkındayım ama çevremden tedirgin ediyorlar. Çevrem dediğim de ailem 😂

Doğal siklus nasıl oluyor? Çok farklı yöntemler var bunu hiç duymadım ama. Benim ki taze transfer oldu ilaçlar metabolizmayı çok etkiliyor onun haricinde baya alıştım ben. Benim 16 Eylül inşalalh güzel haberler alırız
Doğal siklusda minumum ilaç kullanılıyor. Ben hiç kullanmadım mesela. Dondurulmuş embriyo vücudun kendini hazırlamasıyla transfer ediliyor. Her ay gelişen yumurta takip ediliyor. Çatlıyor. Bu döngü rahmi kalınlaştırıyor ve gereken progesteronu sağlıyor ve bebek tutunuyor 😇

Canım bu arada tüp bebek sebebiniz neydi? Neden kalbi durdu öğrenebildiniz mi😣
Kürtaj olduktan sonra hemen arastirilmasini istedim gönderdiler bikac haftdan sonuc geldi gayet saglikliymis aslinda hic bisi cikmadi temiz geldi dedi doktorum. Demekki Rabbim nasip etmicekti ve sinadi gözüyle baktim. Yaklasik 5-6 ay dinlendikten sonra tekrar bi transfer sürecine girdim dondurulmus vardi cünki🙏🏻

Kürtaj olduktan sonra hemen arastirilmasini istedim gönderdiler bikac haftdan sonuc geldi gayet saglikliymis aslinda hic bisi cikmadi temiz geldi dedi doktorum. Demekki Rabbim nasip etmicekti ve sinadi gözüyle baktim. Yaklasik 5-6 ay dinlendikten sonra tekrar bi transfer sürecine girdim dondurulmus vardi cünki🙏🏻
Rabbim en sağlıklısını en güzelini nasip eylesin canım 🙏🏼🙏🏼 inşallah bebeğini sağlıklıca kucağına alırsın 🤍🧡😍🌸

Çok geçmiş olsun canım pıhtılaşma mı var acaba sende

Aynen aynen sorma rahmime sizi geliyor eyvah diyorum kotu birsey mi oluyor günü yarılıyorum sızı yok eyvah neden yok diyorum herseyin bir arada yasiyoruzve sorguluyoruz resmen
Ben de aynı durumdayım hapşırsam eyvah diyorum hemen halbuki sakin olmam gerektiğinin de farkındayım ama hormonlar öyle çalışmıyor işte 😊

X