2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yüksek ciksa korkuyok ki nie korkuyosun gayet güzel😂 düsün ciksa iki kati korkuyoz deger düsermk geri die 🤦🏻‍♀️ ah biz kizlaaar nolacak bu halimizz!!!
Valla ya doğru söylüyorsun geçen transferimde 9.gün betam düşük çıkmıştı evhamlıydım şimdide buna evhamlanıyorum. Yani hiç bi zaman rahat yok kızlar

kızlar hepınıze hayırlı cumalar dualarımızın kabul oldugu bir cuma olur umarım isteyen emek veren herkes tez zamanda hayırlı saglıklı şekilde bebeğine/bebeklerine kavussun🙏😊 kese görmeye gidecek ya da gitmiş arkadaslara bir sorum olacak 😊 şükür kan da pozitifi gördüm doktorum salı günü kese için randevu verdi ama son 2-3 gündür agrılarım azaldı kendımı hiçbişey yokmus gibi iyi hissediyorum sizde de boyle bi değişim oldu mu.. transferden sonra genelde hissedilir derece de kasık agrılarım vardı akşamları işten gelip uyuklardım son 2-3 gündür ne agrım var ne akşam eve gidip uyukluyorum değistim ama bu iyi mi kötü mü anlam veremiyorum sanki düştü de belirtiler mi kayboldu diyorum siz de durumlar nasıl 😊

kızlar hepınıze hayırlı cumalar dualarımızın kabul oldugu bir cuma olur umarım isteyen emek veren herkes tez zamanda hayırlı saglıklı şekilde bebeğine/bebeklerine kavussun🙏😊 kese görmeye gidecek ya da gitmiş arkadaslara bir sorum olacak 😊 şükür kan da pozitifi gördüm doktorum salı günü kese için randevu verdi ama son 2-3 gündür agrılarım azaldı kendımı hiçbişey yokmus gibi iyi hissediyorum sizde de boyle bi değişim oldu mu.. transferden sonra genelde hissedilir derece de kasık agrılarım vardı akşamları işten gelip uyuklardım son 2-3 gündür ne agrım var ne akşam eve gidip uyukluyorum değistim ama bu iyi mi kötü mü anlam veremiyorum sanki düştü de belirtiler mi kayboldu diyorum siz de durumlar nasıl 😊
Çünkü bedenin son hormon seviyesine alıştı.ara ara hissedersin

Cnm benide dr pazrtesi kese için çağırdı benimde agrilarim yok desem yeridir sadece rahmime ara ara sızı geliyor bunun haricinde birsey yok ve deli gibi uykum var ozellikle ikindiye doğru ikindi gibi bi basiyor tutamıyorum kendimi resmen

Cnm benide dr pazrtesi kese için çağırdı benimde agrilarim yok desem yeridir sadece rahmime ara ara sızı geliyor bunun haricinde birsey yok ve deli gibi uykum var ozellikle ikindiye doğru ikindi gibi bi basiyor tutamıyorum kendimi resmen
inşallah saglıkla şekilde görürsün pazartesi keseyi ya da keseleri 😊peki öncesinde daha şiddetli miydi agrıların benm öncesinde daha hissedilirdi şimdi var yok onun için endişeliyim

3.gün embriyosunda en erken ne zaman pozitifi gördünüz hanımlar test yapmak istiyorum ama bi yandan da korkuyorum

Kızlar dün transfer sonrası 12. Gün kan testi pozitif çıkmıştı. Değer 1275. Doktor tekrar kan vermene gerek yok haftaya cuma kontrole gel dedi. Transfer sonrası 20.gün oluyor. Kalp atışı için henüz erken olur sanırım keseyi görürüz diye düşünüyorum. Tecrübesi olanlar bilgilendirebilir mi? Kalp atışı da duyulur mu 🌸
Kaçıncı gün embriyosuydu acaba bide hücre sayısı neydi ☺️

3.gün embriyosunda en erken ne zaman pozitifi gördünüz hanımlar test yapmak istiyorum ama bi yandan da korkuyorum
Acele etmeyin bence herkeste aynı çıkmıyor benimde 3.gün embriyosu bugün transfer haric 5.gunum 10 . güne kadar bakmayı düşünmüyorum sizin kaçıncı gününüz

Aynı şekilde kullanıyoruz canım ama benim de moralim bozuldu eksik mi kalıyor acaba göbekten olana mı geçsek bilemedim
Aslında ben hafta sonu göbekten yapıyorum acile gitmeyeyim diye. Doktora özellikle bi kaç kere sordum arasında bi fark yok dedi. İnşallah sağlıkla yükselir tekrar. Bugün sağlık ocağında doktorla konuştum progesteron 30 üzerinde olmasını isteriz ama sen sakin olmalısın bi kanama vs yoksa telaş etme dedi tıpkı senin dediğin gibi. Dünkü ağrılarım da geçti şimdi çok daha iyiyim şükür 🙏

X