2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aa benimkide transfer hariç 4. Gün birbirimize yakınız.Sizde kasıklarınızın daha alt kısmında hafif bi ağrı gidip geliyor mu? İnşallah çok güzel sonuçlar alırız.
Aynısı oluyor canım bide bel ağrım ve göğüs hassasiyetim var aşırı derecede de gaz şikayetim maalesef 🤭 inşallah güzel sonuçlar alırız zira bu benim son şansım

Aslında ben hafta sonu göbekten yapıyorum acile gitmeyeyim diye. Doktora özellikle bi kaç kere sordum arasında bi fark yok dedi. İnşallah sağlıkla yükselir tekrar. Bugün sağlık ocağında doktorla konuştum progesteron 30 üzerinde olmasını isteriz ama sen sakin olmalısın bi kanama vs yoksa telaş etme dedi tıpkı senin dediğin gibi. Dünkü ağrılarım da geçti şimdi çok daha iyiyim şükür 🙏
Benim hiç progestoronuma bakılmıyor.Bu kadar takip gerektiren birşey mi ki

Ya funda hoca boyle cok hevesli konusmayinca bilemedim,bugun regl oldum yarin gidicem bakalim
Funda hocanın laboratuvarında bu hafta yapay zeka ile embriyo seçimi yapılmaya başlandı sistemin biirr çok artısı var haberiniz var mı bu konu hakkında konuştunuz mu bilmiyorum söylemek istedim. Eğer gerçekten bahsettikleri kadar iyi bir sistemse yeniden başlamaya değer bence tabi karar sizin ve eşinizin :)

Ben şuan tam olarak öyleyim daha dün transfer oldum transferden sonra avm’ye gidip pasta yiyip kahve içtim doktorum istediğini yapabilirsin demişti bende öyle yapıyorum bugünde mesela kayınvalidemlerdeyim bi aşağı bi yukarı dolanıyorum ben sürekli yatamam doktorda günlük hayatına dön dediği için 15ine kadar bu şekilde bekliycem
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba bende transferden sonra normal hayatıma döndüm ama sürekli yatıp uzanıyorum yazanları görünce de tedirgin olmadım değil

inşallah saglıkla şekilde görürsün pazartesi keseyi ya da keseleri 😊peki öncesinde daha şiddetli miydi agrıların benm öncesinde daha hissedilirdi şimdi var yok onun için endişeliyim
Tabi cnm hep böyle kasık ağrım vardi ama kesildi yavas yavaş. Adet olacak gibi ağrım oluyordu şimdi cok nadir oluyor . Ama ayakta olunca şu rahim sızısı hissettiriyo kendini aniden bişey oluyor böyle

Tabi cnm hep böyle kasık ağrım vardi ama kesildi yavas yavaş. Adet olacak gibi ağrım oluyordu şimdi cok nadir oluyor . Ama ayakta olunca şu rahim sızısı hissettiriyo kendini aniden bişey oluyor böyle
Yaaa hayırlı olsun gördün keseyi demek darısı bize 😇

Aslında ben hafta sonu göbekten yapıyorum acile gitmeyeyim diye. Doktora özellikle bi kaç kere sordum arasında bi fark yok dedi. İnşallah sağlıkla yükselir tekrar. Bugün sağlık ocağında doktorla konuştum progesteron 30 üzerinde olmasını isteriz ama sen sakin olmalısın bi kanama vs yoksa telaş etme dedi tıpkı senin dediğin gibi. Dünkü ağrılarım da geçti şimdi çok daha iyiyim şükür 🙏
Ben geçen hafta hem göbekten hemde kalçadan yaptım daha sonra sadece kalçaya geçtim o zaman 36 çıktıydı şimdi 25 baya düşmüş ne yapsak bilemedim acaba yine göbekten de mi vursak ne diyorsun doktoruna sordun mu

X