2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben kullaniyorum.dahiliyeci gebelik olursa hemn birak demisti.tup bebekde bisey diyen olmadi.ama ben transferden sonra biraktim.olduysa belki diye.dogrumu yaptim bilmiyomda
Keşke kafanıza göre bırakmasaydınız. Ünsilin direnci tutunmayı zorlaştırır veya düşüğe sebep olur diye biliyorum. Benimde var ve matofin kullanıyorum transferden sonrada doktorum ilk üç ay içeceksin dedi

Kızlar sizin doktorunuz kese için ayrı kalp atışı için ayrı mı çağırıyor? Yoksa kese için gittiğinizde kalp atışı duyuluyor mu?
Beni direk kalp atışı için muayeneye yönlendirdiler canım 20 Eylül dediler bende çok geçmiş nasıl geçecek o kadar zaman dedim kese icin gitmek istersen sana kalmış haftaya gidebilirsin dedi ama eşim garanti olsun diye direk kalp atışı için gidelim diyor sadece kese görmek istemiyorum bekle diyo oda

Ben cuma günüde kan vericem ondan sonra doktor arayıp gün verecek. Bende her ikisini görmek istiyorum ama bakalım nasıl olacak canım.

Kızlar uykumdan ani kasık,rahim yanmalarıyla uyanıyorum.Başına gelen var mı? Sanki rahmim sökülüyor. Her seferinde daha garip bişeyler …

7. Gün değerim 34.4 tü. Bugün 10.gun test günüm 69.2 çıktı . Doktorum çok kötü değil 50 nin uzerinde olması iyi bir sey dedi ama 2 günde değil 3 günde 2 kat artış olmuş en az 100 olmadı gerekiyordu. Moralim çok bozuk kimyasal veya dış gebelik olabilir gibi geliyor

Canim benim degerimde düsük bugün bende kan verdim geldim sonucu bekliyorum. Gec tutunmustur insallah icini ferah tut
Rabbim gönlümüze göre versin insallah.

Kızlar günaydın bugün kesemizi görmeye gittik gördük çok şükür inşallah hep güzel haberler alalım
hayırlı olsun saglıkla kolaylıkla kucagınıza almak nasip olsun darısı biz bekleyenlere inşallah tahmini bugun beta degerınız kaçlara yükselmiş olabilir vajınal mı bakıldı karından mı bakılıp görüldü bana da salı günü kese randevusu verildi merak edıyorum

Yerleşme kanaması 2 gün çok az az devam ederek bitti leke şeklinde test yaptırsam çıkar mı dün idrar negatif çıktı

kızlar bugün transferin 9. Günü (5. Gün embriyosu çift yumurta ) çizgi belli oluyor mu bilmiyorum ama çıplak gözle gorunuyor ama çok çok hafif böyle olupda pozitif olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…