2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

M Mrv135 canım sen galiba transferden hemen sonra test yapmaya başladın, ben bugün evde kaset test yaptım, 5.gun embriyosu transferin 6. Günümdeyim. Bugün okuldan gelirken eczaneye ilaçlarımı almak için gittim kaset test de aldım, eve gelip yaptım. Böyle çok ama çok zor görülen bir hayalet çizgi çıktı ama mutlu olamadım. Çünkü hem çok aşırı belirsiz bir çizgi hem de transfer günü bana gonapeptly iğne yapıldı. Şimdi kafam allak bullak

Evet cnm ben 4.gun yaptim silik vardi hayalet şekilde ama catlatma iğnesi vurulmuşum ben o yüzden umitlenmedim çünkü vucudumdan gec atiyorum biliyorum. Sonra 5.gun yaptim hafif silindi deidm catlatma etkisindeymis demekki.ama evde kalmis bi test vardi onu yapmsitim yine ayni marka aldim ama soluk cikti 5.gün olan.. sonra 5 gun 3 tane artimed yaptim ayni gün negatifti. 6. Gun tekrar yaptım hem artimed hem diğerini koyulasma vardi hatta bi gun once negatif cikan artimed 6. Funhayalet cizgi verdi ama yalan çıkarıyor diye onada inanmadim. Sonra gün gün koyulasmasini takip ettim her gün koyulasti çok şükür
O iğne de çatlatma etkisi yok diye biliyorum ben ama kesin bi bilgim yok cnm.

Kızlar bugün pozitif haberini verenleri tebrik ediyorum Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin.. negatif sonuçları içinde Allah bir sonraki transferde pozitif görmeyi nasip eyler inşallah çarşamba benim test günüm. Yaş 27.. 23 ağustos 5gün aa tek embriyo transferi oldum. Beni de tabloya eklerseniz sevinirim

Kizlarr birşey sorcam bana kan sulandirici vermediler dr aradığında dile de getirdim gerek görmediğini söyledi. Bas agrim vs varmi diye sordu bende dedim yok. Ilk tarsnferde vermistiniz dosyaya bakti o zaman yumurtalar fazlamiymis hormonu mu fazlalastirmis ne yapmis tedbir amacli verilmis dedi.
Suan ben ne aspirin ne iğne kullanmıyorum
Normal mi bu yani bilemedim

Banada vermediler telefon bekliyorum merkezden söyleyeceğim bende bunu

Benimde yaş 34 1 tane 3.gün embriyosu transfer tarihi 1 Eylül test tarihi 13 Eylül benide ekler misin galiba en son ben öğrenecem

Canım bi zararı yok önlem amaçlı vermeliler. Benim yengeme Adana Acıbadem transfer öncesinden başlatmıştı hatta bana diyordu doktorun niye vermemiş gerekirse sen kullan diye.
Neyseki transfer sonrası corasprin ve oksapor verdiler hatta kalp atışı duyulunca oksaparı raporlandırırız dediler bu şekilde 10 günde bitiyor fiyatı da bin küsür

Transfer tarihiyle test tarihini yazmayı unutmuşum heyecandan baştan soyleyeyim canım transfer 22.08 sonuç 31.08

Pgtli 5.gün 1 adet 6aa embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…