2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İcimi ferahlattiniz tesekkur ediyorum

Cok tesekkur ederim cok agladim ama bitti gecti toparlandim , bu surec boyleymis demek ki bende tecrube etmis oldum

amiiinn inşallah saglıkla kolaylıkla kucagınıza almak nasip olur umarım

Yaaa tebrik ederim çok güzel bir haber bu sağsalim kucağına aldığın nice güzel günlere

Benim negatif geldi,cok uzgunum
Canım diğer arkadaşlar yazmış ama bende yazmak istedim. Lütfen üzülme gecikiyorsa daha güzeli için gecikiyordur. Benim ilk transferim pozitifti gününe göre de beta hcg si çok yüksekti. Çok mutluydum ama kalp atışını duyamadık, haftasına göre gelişimi geriydi ve kanamam başladı düştü. Doktor kromozomu bozuktur doğanın seçilim sekli bu dedi. O zaman "keşke hiç tutmasaydın" diye ağladım. Şimdi vucudumuzdaki bu harika mekanizmaya şükrediyorum anormal olanı anlayabiliyor tutmuyor yada kendi kendine düşürüyor. İnşallah en güzeli en iyisi seni bulacak içini ferah tut Allaha dua et

Yok cnm ya aramadilar Dr müsait olunca aricakmis ben aradim öyle dediler çıktı yani sonuçya söylemiyorlar Dr aricak gecen seferde öyle yaptilar.
Yahu siz soyleyin sonucu Dr yine arasın beni ama heyalecandan kalbim patlicak
Yaa gerçekten söylesinler işte Dr yine ariyosa arasın dedigin gibi e nabız da görünmüyor mu ya

Yok cnm ya aramadilar Dr müsait olunca aricakmis ben aradim öyle dediler çıktı yani sonuçya söylemiyorlar Dr aricak gecen seferde öyle yaptilar.
Ya kendi online sistemleri yok mu? Hasta numarasıyla senin öğrenebileceğin falan.Ya da e nabızda belli olmuyor mu

hastanenin sitesi yok mu sen göremıyor musun sonucu bende cok heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…