2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ayyyy sizinle yazıştık özelden tuttu muuuuuu sizin Allahım delirecem @Madame butterfly tuttu senin tuttu benle M miniko17 da tutarsaaaa
Benim de çift embriyo
Tuttu inşallah sizinde belirtilerden bile belli hayırlısıyla Allah’ım sağlıkla doğmalarını da nasip etsin. 8.,9. Ve 10.günler hafif kahverengi lekelenme ve çok az kanlı akıntı geldi ve korktuk açıkçası ilaç dozları arttı. Ama çift embriyonun implant dönemlerinde yerleşme daha yoğun ve uzun sürebiliyormuş inşallah öyledir

Nasıl mutlu oldum bilemezsin,m ikisi de tuttu mu keseler görüldü mü, bi de 10. Kan testi kaç geldi ? Ay kusura bakma çok soru sordum ama çok heyecanlandım
Benimki de tuttu gibi hissediyorum ama tabi yine de emin olamıyor insan

Ayyy evet canım az kaldı benim test yaptın mı peki
Ya bana transfer günü gonapeptly iğne yapıldı, beta hcg içerip içermediğini bilmiyorum, içerdiğini düşünüp test yapmadım. İğne yapmamış olsam test yapardım ama şimdi pozitif çıksa bile iğnenin etkisi mi bebisler mi emin olmayacağım için test günümü bekliyorum

Bi tek ovitrelle de var diye biliyorum ama yanıltmayayım seni. Transfer günü yapıldıysa tabi etkisi geçmiyor canım ovitrellenin

Çok teşekkür ederimm sen de aklımdasın takip ediyorum seni 9. Gün 249 geldi erken davrandım bir de lekelenme olunca korktuk açıkçası .. şimdi Salı tekrar vericem pazar hastane acilleri sıkıntı çıkarıyor Salı da bakabilirsin dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…