2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar acil sorum var yarım saat falan duşta kaldım çıktığımda kasıklarımda aşağı doğru çekilir gibi arka arkaya sancı girdi çok korktum bir de karnımda seğirme mi derler damar atıyor pıt pıt pıt korkuttu beni var mı yaşayan aranızda

Kızlar acil sorum var yarım saat falan duşta kaldım çıktığımda kasıklarımda aşağı doğru çekilir gibi arka arkaya sancı girdi çok korktum bir de karnımda seğirme mi derler damar atıyor pıt pıt pıt korkuttu beni var mı yaşayan aranızda
Sıcak suyla mı duş aldın canım gebelikte sıcak suyla duş almamak gerekiyor

Geçmiş olsun ben bu dönemde migren taşı kullanıyorum ağrım ilk başladığında ilaçsız geçiyor çok şükür
Teşekkür ederim, migren yok normalde ama bugün başımda farklı bir ağrı var. Normal tabi bu süreçte bunları yaşamak, bi dünya ilaç kullanıyoruz. Sonu güzel olsun da katlanırız yapacak bisey yok 🥰🥰🌸🌸🌸

Bol bol dinlen, kanaman yoksa korkulacak bisey yoktur. Bu süreçte böyle şeyler yaşamak normal bence. Çok geçmiş olsun 💐🌸

Ya bisey sorcam.ben pazartesi transfer oldum bir gunn oncesinden beri üşutmüs gibi hasta oldum.tat ve koku alanadim 3 dort gun.eşimde hastalandi heryeri cok agridi.simdi diyozki biz corona gecirdik galiba.coronaysa eger bi etkisi olmusmudur transfer sonrasi sizce. Transferin ilk gunleri hastaydik yani

Teşekkür ederim, migren yok normalde ama bugün başımda farklı bir ağrı var. Normal tabi bu süreçte bunları yaşamak, bi dünya ilaç kullanıyoruz. Sonu güzel olsun da katlanırız yapacak bisey yok 🥰🥰🌸🌸🌸
Bende transferin ilk haftası aşırı baş ağrısı olmuştu adet tipi migrenim var kesin tutmadı dedim hatta😅 7 ve 8.günlerden itibaren azaldı bir de bulantıda 7. Gün başladı☺️ Funda göde sağolsun nokta atışı yapmış hepimizde😅 çift embriyo muydu sizin?

Bende transferin ilk haftası aşırı baş ağrısı olmuştu adet tipi migrenim var kesin tutmadı dedim hatta😅 7 ve 8.günlerden itibaren azaldı bir de bulantıda 7. Gün başladı☺️ Funda göde sağolsun nokta atışı yapmış hepimizde😅 çift embriyo muydu sizin?
Ayyyy sizinle yazıştık özelden tuttu muuuuuu sizin 😍😍😍😍 Allahım delirecem M Madame butterfly tuttu senin tuttu benle M miniko17 da tutarsaaaa 😍😍😍😍
Benim de çift embriyo

X