2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Amiinben kesinlikle kan testine kadar yapmayacağım,çünkü negatif çıkarsa kan testine kadar ilaçları içmek tam bir işkence oluyor,deneyimledim daha önceden,bu sefer asla yapmayacağım
Dedim ve dayanamadım bugün,içim içimi yedi,biseyler beni test yapmaya itti şimdi paylasiyorum arkadaşlar

Eklentiler

• IMG_20240901_140947.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 55
İnşallah sağlıkla gelir bebeğiniz neden kalp atışı durmuş peki doktorlar ne diyor bu duruma o kadar çok okuyorum ki son günlerde
Bilmiyorum İnan ki. Genetik testlerimiz temizdi pıhtılaşma enfeksiyon vs de çıkmadı. İlk gebeliklerde çok sık oluyormus 1 ay sonra hemen 2. Transferi oldum pozitif gibi duruyor ama inşallah devam eder insanin elinde değil olumsuz ihtimalleri düşünmemek

Bu gün pozitif görme günü oldu gerçekten herkes hemen test yapsın tebriklerr sağlıkla gelsin inşallah
Sağolun inanın sevinsemmi bilemedim bugün 5. Gün biseyler dürttü beni resmen zorla eczaneye götürüp aldırdım eşime,fotoda tam belli değil ama yakından bakınca net ikinci çizgiyi gordum

Sağolun inanın sevinsemmi bilemedim bugün 5. Gün biseyler dürttü beni resmen zorla eczaneye götürüp aldırdım eşime,fotoda tam belli değil ama yakından bakınca net ikinci çizgiyi gordum
Bu günkü güzel haberlerden bence ben 9.güne kadar cesaret edememiştim ya erken yapanlara helal olsun diyorum

İnşallah sorunsuz sağlıklı şekilde geçer hepimizin bu süreci

Ayy inşallah bugün beşinci gün henüz çok erken ama dayanamadım,inşallah Allah hepimizin emeğini boşa cikarmaz
Ya bence insan hissediyor tutup tutmadığını, ilk tedavimde biliyordum tutmadığını, ve sonuçta tutmadı. Benim de şuan 5.gun hissettim tuttuğunu. Şimdi sabırsızlıkla test günümü bekliyorum

Ya bence insan hissediyor tutup tutmadığını, ilk tedavimde biliyordum tutmadığını, ve sonuçta tutmadı. Benim de şuan 5.gun hissettim tuttuğunu. Şimdi sabırsızlıkla test günümü bekliyorum
Kesinlikle katılıyorum,içimden resmen biseyler dürttü beni,bende sabırsızlıkla cumayı bekliyorum,daha rahatlamış olarak

Var canım çizgi var sabah ben de yaptım dayanamayıp 6.günde aynı şekilde çıktı gün geçtikçe koyulaşır merak etme ovitralle yapmışmıydın önemli olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…