2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bu günkü güzel haberlerden bence 😅 ben 9.güne kadar cesaret edememiştim ya erken yapanlara helal olsun diyorum 😃
Benim testim artimed erken gebelik yalancı pozitif veriyor diyorlar ben iki kez tekrarladım ikisinde de bu şekildeydi acaba iki test de yalancı pozitif midir? 5. Gün embriyoesu transferin 5. Günü

Eklentiler

• IMG_5733.png
    IMG_5733.png
    443,3 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_5732.png
    IMG_5732.png
    265,4 KB · Görüntüleme: 52
Benim testim artimed erken gebelik yalancı pozitif veriyor diyorlar ben iki kez tekrarladım ikisinde de bu şekildeydi acaba iki test de yalancı pozitif midir? 5. Gün embriyoesu transferin 5. Günü
Niye yalancı olsun. İğne etkisinden dolayı mı diyorlar

Niye yalancı olsun. İğne etkisinden dolayı mı diyorlar
Bu marka öyle diyorlar internetre öyle yazan çok olmuş. Benim dondurulmuş embriyo transferiydi yani iğne yok bende. İki testimde de ilk 10 dakika bu şelilde çıktı. İnternette yaalancı pozitif verdiğini okudum bu markanın ben de iki tane yaptım🥹😔😔

Bu marka öyle diyorlar internetre öyle yazan çok olmuş. Benim dondurulmuş embriyo transferiydi yani iğne yok bende. İki testimde de ilk 10 dakika bu şelilde çıktı. İnternette yaalancı pozitif verdiğini okudum bu markanın🥹😔😔
Hayır hiç kalbinizi bozmayın. Her testte hata payı vardır. Ama durduk yere her insanda neden çift çizgi göstersin yani 2 kere denemişsiniz bence bundan sonra ki günlerde koyuluk var mı ona bakın 😌

Dedim ve dayanamadım bugün,içim içimi yedi,biseyler beni test yapmaya itti şimdi paylasiyorum arkadaşla

Dedim ve dayanamadım bugün,içim içimi yedi,biseyler beni test yapmaya itti şimdi paylasiyorum arkadaşlar😊
Ayyyy çok çok sevindimmm aynı gün transfer olmuştuk bende yarın eczaneden alacağım Salı sabahı yapacağım çok tebrik ederim rabbim sorunsuz daim ettirsin canım benim 🌸🌸🩷🩷🩷 şu regli gibi kaşık ağrısı beni çok umutlandırıyor 🫠🫠🫠🫠🫠

Ay kızların çoğu öyle diyor Allahım inşallah öyledir yalancı çizgi değildir canım.🥰🤲 yani hafif kasık ağrım var dünden bu yana kuyruk sokumuma sancı giriyor ara ara bir de belirti midir bilmem bacaklarıma sancı giriyor onun dışında hiçbir belirtim yok. Sende var mı canım belirti? Benim yaptığımı yapıp testi erken yapma lütfen
Evet canım kasık ağrım var hatta 2.günden beri neredeyse belim biraz ağrıyor gece uyurken bacağım ağrıyordu biraz.. birde yataktan kalkarken 2 gündür hafif gözüm kararıyor başım dönüyor gibi oluyorum.. belki psikolojik ama çok merak ediyorum :)) Salı sabahı yapacağım bence testi yarın alacağım eczadan 🐣🧡 hangi marka alayım sizce kızlar ?

Evet canım kasık ağrım var hatta 2.günden beri neredeyse belim biraz ağrıyor gece uyurken bacağım ağrıyordu biraz.. birde yataktan kalkarken 2 gündür hafif gözüm kararıyor başım dönüyor gibi oluyorum.. belki psikolojik ama çok merak ediyorum :)) Salı sabahı yapacağım bence testi yarın alacağım eczadan 🐣🧡 hangi marka alayım sizce kızlar ?
Hayırlı haberler alırsın inşallah canım 🥰 birbirimize güzel haberler verelim🤲 artimed alma ben aldım yalancı pozitif veriyor yazmış herkes ben bayağı modu düşürdüm. Predictr mi ne o çok iyi diyorlar onu al istersen

Ayyyy çok çok sevindimmm aynı gün transfer olmuştuk bende yarın eczaneden alacağım Salı sabahı yapacağım çok tebrik ederim rabbim sorunsuz daim ettirsin canım benim 🌸🌸🩷🩷🩷 şu regli gibi kaşık ağrısı beni çok umutlandırıyor 🫠🫠🫠🫠🫠
Allah razı olsun,inşallah kan sonucunda netleşir tam sevinirim,Allahım inşallah senin de pozitif sonucunu görürüz,herşey yolunda gider ve inşallah bu cektiklerimizin mükâfatını alırız🙏bende kasık ağrısı yoktu dün inceden karnimda biseyler hissetmiştim sızlama gibi,kasık ağrısı varsa ben de umutlandim senin adına,inşallah🙏

X