2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Gelin gelin, burda olursam misafirim olun istanbuldaydim, üniversiteyi orda okuyunca orda kaldım. Ordan buraya geldim. İyi ki gelmişim, eşimle tanıştık evlendik bu maceralara atladık
Biz üniversiteyi de İzmir de okuduk eşimle okulda tanıştık zaten doğma büyüme kaldık burda her yerin ayrı güzelliği var

Var emin olun, şimdi bol bol istirahat edip dua edin, sağlıkla kucağınıza alın insallahBenim de transfer hariç 5.günüm, bana çatlatma iğnesi yapıldı yoksa test yapardım belki de
Hepimize en güzel şekilde nasip olsun inşallah canım, Allah razı olsun güzel haberler alalım inşallah. Sen yaparsan iğneden dolayı pozitif çıkar doğru söylüyoesun

Kızlar bugün transfer hariç 12. Günüm 8. Gun hamıle oldugumu ogrenmiştim bugün tam belimin ortasında ağrı var normal mi acaba korktum biraz bu süreç hep böyle elımız kalbımızde gececek galıba

Şimdilik güzel sıkıntı yok dedi biri.Diğeri de zaten testleri hiç istememişti.Direkt cuma günü gel ultrasonla bakalım dedi. Ama ben tekrar edeceğim testi
Canım beta hep 2 katı artmıyor tekrar edersen artmamis olursa üzülürsen yapma derim sıkıntı yok demiş kese için çağırmış moralini bozabilir istersen yaptirma

Arkadaşlar merhaba , 5. Gün embriyo transferimin bugün 6. Günü dün ve bugünkü erken gebelik testimde 2. Çizgi silikti dayanamadim gittim kan verdim 14.64 çıktı gebelik var ama değer düşük mü bilemedim en az 30 felan bekliyordum geçen gebeligimde 7. Gün değerim 43 tü ona kıyasla az geldi. 6. Gün de çok erken tabiki ama benim gibi dayanamayıp 6. Günde kan veren var mı

Erken olduğu için düşük çıkması normal iki gün sonra tekrarlayın belli olur

Maşallahhh 2. Çizgi var bende Salı günü transfer oldum, bıgün 5. Günüm yapmaya çekindim biraz :)) belirtiniz var mı kasık ağrısı vs :))
Ay kızların çoğu öyle diyor Allahım inşallah öyledir yalancı çizgi değildir canım. yani hafif kasık ağrım var dünden bu yana kuyruk sokumuma sancı giriyor ara ara bir de belirti midir bilmem bacaklarıma sancı giriyor onun dışında hiçbir belirtim yok. Sende var mı canım belirti? Benim yaptığımı yapıp testi erken yapma lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…