2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

tesekkur ederim inşallah yarın kan da da saglıklı bi deger görürüm 🙏😊 evet 14 agustos ta çatlatma iğnesi olmuştum testlerı dün 31inde yaptım gecmiştir sanırım çatlatmanın etkisi
Ooo geçmiştir tabi canım ondan eser kalmaz🥰 hayırlı olsun gözün aydın

tesekkur ederim inşallah yarın kan da da saglıklı bi deger görürüm 🙏😊 evet 14 agustos ta çatlatma iğnesi olmuştum testlerı dün 31inde yaptım gecmiştir sanırım çatlatmanın etkisi
Merhaba kaçıncı gün embriyosu transfer edilmişti size, kalitesi neydi ve kaçıncı gün test yaptınız acaba?

ayy çook teşekkür ederim canım ama korkuyorum saglıklı bi sonuc gelir inşallah 🙏 çalıştıgım için yarın akşam iş cıkısı kan verecegım cıkmazsa iş yerinde üzülmeyim 😊🙏
Ben de o kafadayım, test günüm 6 Eylül cuma. O güne kadar yapmamaya kararlıyım, negatif olursa okulda tutamam kendimi ağlarım diye. Is çıkışı yapın, sevincinizi evinizde eşinizle yaşayın doya doya 😍🌸

Ben de o kafadayım, test günüm 6 Eylül cuma. O güne kadar yapmamaya kararlıyım, negatif olursa okulda tutamam kendimi ağlarım diye. Is çıkışı yapın, sevincinizi evinizde eşinizle yaşayın doya doya 😍🌸
bende düne kadar evde test olmasına rağmen yapmadım cıkmazsa üzülürüm ilaçları bırakırım diye korktum sabırla bekledım.. dün de pazartesi cıkacak sonuca hazır olalım fikrimiz olur diye yaptım.. bende oyleyım ya niye böyleyız cok kızıyorum kendıme dısardan hemen belli duygularım asla saklayamıyorum 😊

Merhaba kaçıncı gün embriyosu transfer edilmişti size, kalitesi neydi ve kaçıncı gün test yaptınız acaba?
5. gün embrıyosu çift transfer oldum.. ama biz hiç kalite konusmadık bende sormadım doktorum en başta iyi kalıte ve orta kalıte embrıyolarım oluştuğunu soylemıstı iyileri kullandık olmadı bu son elimizde kalanlardı yanı içlerinde en düşük kalite de olanlar.. 10. günü yaptım bu testleri.. bugun 11. günüm

X