2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Okula dönecek misiniz rapor mu alacaksınız ben döndüm ama içim rahat etmiyor bir şey olursa diye B birazcikhuzur
Pazartesi seminerler başlıyor, seminerde çok yorulmam zaten, evde daha çok sıkılırım zaman geçmez, okula gideyim ki zaman hızlı geçsin. Cuma günü de test günüm, okuldan çıkar kan verip eve geçerim diye planladım

Ben özelde olduğum için bu hafta öğrencilerin hepsi geliyor açılıyoruz nöbet vermezler umarım özellikle bahçede

Ben özelde olduğum için bu hafta öğrencilerin hepsi geliyor açılıyoruz nöbet vermezler umarım özellikle bahçede
Nöbet işi sıkıntılı gerçekten, ayakta çok kalmamaya çalışın, oturarak geçirmeye çalışın. Bizim okulun idaresi anlayışlı çok şükür üye etiketlemeyi nasıl yapıyorsunuz bana da öğretin kızlar

Bende özel okulda o yüzden sadece seminere gitmedim sonra devam keşke işi bıraksaydım bu sene çalışmasaydım diyorum bazen
Bende önce özel okuldaydım tüp bebek randevusu işin almak zor diye dersaneye geçtim 3 gün anlaştık yani 3 gün gideceğim sadece tabi yoğun olacak ama 4 gün evdeyim

Hayır enfeksiyon kaparsınız. Yapmayın böyle şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…