2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım bence kullanma enfeksıyon kapabilirsin Allah korusun yapmadan önce ve yaptıktan sonra bıle kolonyalı bı pamukla temızlemek lazım o bolgeyı o ıgne ucları her eczanede bulunuyor aslında googledan yakın eczanelerı ara bence sor seker ıgnesı ucu olarak gecıyor zaten kahverengı baslık dersen bılıyolar
Nöbetçi eczane 1 tane vardı onunla konuştum piyasada olmadığını söyledi eşim yarın doktordan alacak iğneyi çok teşekkür ederim 🩵

İyi geceler 🤗 16 Ağustosta çatlatma iğnesi olmuştum 23 ağustosta çift embriyo transferi oldum. 5. Transferim benim. Bu akşam bi hevesle kaset test yaptım inşallah hala çatlatma iğnesinin etkisi sürmüyordur.
Cnm bence catlatma etkisi geçmiştir 14. Gün yani olsa bile ki olmaz bu derce kirmizi vermez
Gözün aydin katlanarak artsın inşallah

Canım ben bi önceki transferimde bırakınca olmuştum ama kesin bi bilgim yok belki bende öyle olmuştur
Benim yarın regl günüm de sıkıntısı da var üzerimde korku geldide bi an ondan sormak istedim. Testlerde gözüküyor ama kan vermedim henüz o yüzden tedirginlestim aslında biliyorum pozitif olsada bu tepkileri yaşamak normal özellikle adet yakinsa veya günüyse vücut belli bir şeye alışmış yillardir çünkü ama insan destekci ariyor yanına işte duymak istiyor

Kızlar benim de transfer hariç 6. Günüm ve kan sonucum çıktı değer nasıl sizce? Tek embriyo

Eklentiler

• IMG_0084.jpeg
    IMG_0084.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 58
X