2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba canım ben kalp atışlarını hiç duyamadım. 7+3 te kaybettim. Evde kendi kendime düşük yaptım kürtaj olmadım. 27 ocakta transfer olmuştum o gebeliğimde uzun bir ara verdim kendimi her anlamda toparlamak için.. Sonradan 9 ağustosta transfer oldum çok şükür pozitif. Ama inan ki yine sevinemiyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. Kalp atışını duyup kaybetmek, duymadan kaybetmek, daha ileri bir haftada kaybetmek bir sürü korkum var.. Beta testi falan hepsi hikaye önemli olan sağlıkla kucağımıza almak ve tüp bebekte maalesef korkularımız ve aşamalarımız hiç bitmiyor.. Benim kalp atışı randevuma tam 1 hafta kaldı. Allah hepimize sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin

Sakın yapma.enfeksiyon oldum ben.ole yaptim da

Arkadaşlar aranizda prednol hap kullanan var mı?
Ben kullandım transferle beraber başladım pozitif çıkana kadar yani 10 gün günde iki doz içtim. Şimdi doktorum yavaş yavaş bırak dedi günde bir sonra araya bir gün boşluk koyup yine bir doz daha sonra da iki gün boşluk bırakıp bi doz alıp bırakacağım

Canım bence kullanma enfeksıyon kapabilirsin Allah korusun yapmadan önce ve yaptıktan sonra bıle kolonyalı bı pamukla temızlemek lazım o bolgeyı o ıgne ucları her eczanede bulunuyor aslında googledan yakın eczanelerı ara bence sor seker ıgnesı ucu olarak gecıyor zaten kahverengı baslık dersen bılıyolar

Herkeste süreç farklı oluyor anlaşılan neyse hayirla sonuclansin inşallah

İyi geceler 16 Ağustosta çatlatma iğnesi olmuştum 23 ağustosta çift embriyo transferi oldum. 5. Transferim benim. Bu akşam bi hevesle kaset test yaptım inşallah hala çatlatma iğnesinin etkisi sürmüyordur.

Eklentiler

• 64177173-59E7-42A1-82CF-EAFD74436B2B.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…