2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Of daha da üzüldüm.Ama eminim güzel birşey bekliyor. Hiçbir şey zamanı gelmeden olmuyor.Ne bende ne eşimde bir sorun var.Herşey mükemmel.Yıllardır olmuyor.Hala nedenini anlamış değiller. İki doktor birden ilgileniyor.Doktorlarım saçını başını yoluyor her kaybımda O zaman bir gün gelecek inşallah.Ama gelmezse de dünyanın sonu değil. Her işte bir hayır vardır

Canım o gazı da yapan progesteron çünkü bende de aynısı var inşallah bebişler bizledir
Ayyy insallah bizimleler erken test yapmayı düşünüyor musun ? Benim test günüm 6 Eylül, okuldan çıkıp yaparım diye düşündüm. Öncesinde yapmak istemiyorum, olumsuz olursa o kötü moralle okula gitmek istemem

Selam, Aynı durumdayız haziran başında bende ilk tüp denememde kimyasal yaşadım şimdi ikinci transferimi gerçekleştirdim 2.günüm :) bende tutacağını düşünüyorum inş

Ben tutacaksa bunlara rağmen tutacağını düşünüyorum bende dıları çıktım markete gittim hatta ilk gün arabayla evime döndüm 1,5 saat yol ben sürdüm bir de 3. Gün işe başladım falan ama kimyasal oldu yani tutundu aslında dikkatli olalım ama abartmadan bence

Bende öğretmenim test günümden önce yapar mıyım bilmiyorum cesaret lazım

sizinle aynı fikirdeyim, abartmadan dikkatli davranmak en iyisi

Bana doktor hala kullandirtiyor neden ki ?
Bende kalp atışı duyana kadar kullanıcam. Transfere son 5 gün kala başlamıştım.Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem anladığım kadarıyla vucut bebeğin tutunmasına direnç göstermesin diye yapılan kortizon tedavisi.Yaşım 30. hemşire,tedavi gören genç kadınlarda vucut direnç göstermesin diye kortizon tedavisi başladıklarını söylemişti.

Ben bundan önce boş gebelik geçirdim onu erken testle öğrendim. Yok silik yok bilmem ne çektirdi bana o yüzden gözüm korktu
Ama benim kafamı karıştıran bisey var, transfer günü bana gonapeptly iğne yaptırdı doktorum. Eğer bu iğnenin içinde beta hcg varsa 10. Gün çok az da olsa iğnenin etkisi olmaz mı ?

İlk transferimde 16 mg 4 gün vermişti doktor transferden sonra kimyasal oldu, şimdi doktor değişti bu sefer 4 mg her gün test gününe kadar dedi ya farklı bi yöntem deniyor ya da her doktorun görüşü farklı bilemiyorum ben devlette deniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…