2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Allah Allah. Başka bir doktora gitseydin canım keşke. Ya da vajinal baksaymis. Niye bakmamış. Seni böyle telaşa sokmuş ki

vaginal bakti mi canim

Ay inşallah yarın görünür canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

Hayır bakmadı sadece yarın idrara sıkışıp gel dedi
canim aleti de eskiyse gorememesi normal . benim de basima bugun oyle bir sey geldi . normalde gittigim dr bugun kalp atisini goremedi hatta bebegi de goremedi alttan baktigi halde . beni bi stres aldi baska hastaneye gittim hemen dr bebegi gordu . kalp atisi gorduk ama cok kucuk oldugu icin tam dinleyemedik ama bebek var dedi . makinesinin kalitesinden bahsetti .

Yaş 33
İkinci hamilelik
Sat 1 kasım
5+1 kese göründü
5+5 bebek göründü
Beklenen doğum tarihi 7 Ağustos
İzmir

Belki gazınız varsa ondan olabilir mi 5+1 de gittim ben de görmekte zorlandım keseyi doktor gazdan demişti

Ayy kızlar midemde bir hassaslik. Bulantı değil eksiyor gibimi bilemedim. Hafif başım dönüyor gibi. Halsizlik de var. Sizler nasılsınız.
oy bende öyleyim ya boğazımda hep bi acımsı tat. evde yemek pişiremiyorum yemek yapma düşüncesi bile midemi bulandırıyor ruh halimde çökkün oflayıp pofluyorum sürekli

Kızlar yarın sabah bilgisayardan hepinizi gireceğim ss aldım sağ kasığımda ağrı var bugün nedense arabay lap lap atıyorum kendimi unutup

Kızlar bişey sorcam size, bugünki beta değerim çıkmış 11.300 küsür. Bu değerde doktor keseyi göremedi, keseyi görememesi çok zor değil mi yaa ?
Boş gebelikte de kese oluyormus galiba boş gebelik değil.
Kimyasal gebelikte de değer artışı düzenli değilmiş ama benim hep tam 2 kat arttı.
Doktorun dediği gibi gerçekten bu değerle kese yoksa ne olabilir? Yarın doktora gidcem tekrar ama düşünmeden de edemiyorum

bu değerde görmemesi bana biraz tuhaf geldi. boş gebelikte bile kese gözükür düzensiz de olsa. başka doktor yok mu bulunduğun yerde yarın bir de ona gözüksen?

Canım dış gebelik filan olmasın aman dikkat et. Bu sayfalarda bu şekilde şeyler okuduydum. Allah uzak etsin. Bence bir acilr gitsene. Bu durumdan bahset. Kötü bir durum olur diye geldim dersin. Bu dediğin şeyle hem bebek hem kese çok rahat gözükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…