2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
1. Çocuk
Sat: 29 ekim
Kese: 6+0
Kalp atışı daha duymadık
Hissettiğim cinsiyet: erkek
Tahmini doğum: 3 ağustos
palm angels

Hayırlı olsun ya ne güzel iki tane aradan çıkarıcaksın arkadaş olacaklar ikizler bir iki hafta erken doğuyor genelde temmuz annesi olmaya hazırla kendini

Evet kızlar işyerinde bilgisayar başındayım herkes bilgilerini yazarsa yavaştan doldurayım görmüş oluruz :)
Kendiminkini girdim olmuş mu?
30 Ekim Sat
Beklenen doğum tarihi 6 Ağustos
İlk gebelik
Kese göründü, kalp atışı için bekliyoruz.
Bursa'da yaşıyorum
32 yaşındayım

Kızlar birşey soracağım size. 9 Aralık tarihinde kese göründü, bebiş 5 haftalıkmış. Doktorum 18 Aralık'ta gel tekrar kalp atışı için dedi fakat pazartesi gününe denk geliyor ve iş yerinden izin alamadım. Bu cumartesi günü gitsem kontrole çok erken mi olur sizce, doktorun söylediği tarihten 2 gün önce gitmiş oluyorum aslında ama emin olamadım

Sat:2 kasım
5+2 de keseyi gördüm
İlk çocuğum

Benim de 2 oğlum var aslında hiç niyetim yoktu yine erkek olur diye ama eşim çook kız istiyodu sonunda ikna etti beni
Biz de ucuncu de aynen bu şekilde olduk erkek verdi rabbim. Ama o kadar yumuşak huylu o kadar tatlısı ki evimizin. Herşeyde var bir hayır , gönül olmayani istiyo

Benim doktor randevum yarındı doktorum arayıp erkene çekti bilgilerime ek olarak kese + bebek+ kalp atışına 6+1 diyebilirsiniz ☺ şehirde İstanbul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…