2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım o ilacı düzenli ve saati saatine kullan mutlaka. Rabbim yardımcın olsun. Aynı durumu arkadaşım yaşadı. 6 aya kadar vuruldu o ilacı. Bebeği için. Şuan 30 haftalık oldu doğumu bekkiyor nasipse. Aman dikkat et . Diğer bebeği bu pıhtılaşma yuzunden 5 aylıkken karnın da vefat etti kalbi durmuştu. Aman uzak olsun böyle şeyler bizden. Bu ilacı muhakkak saati saatine vurmaya gayret et. Mutlaka coookkk su iç. Hareket halinde kal. Hareketsiz kalma. Dikkat et

Tabiki canım ne mutlu bana vesile oldum.İpnesiz düşüyor Banada dua edin 2 kaybım var pıhtılaşmadan dolayı Bu ay da testler negatif tüp bebek yapcam sanrı

Otırarak yaparsan morarmaz.Ayakta yaptım morarmıştı bide biraz havasını alıp yap

Kızlar eskiden yorumların altında bebeğin kaç günlük / haftalık olduğunu gösteren resimli takvim gibi birşey çıkıyordu o kaldırıldı mı?
Ay onu ben de aradım ama bulamadım. Hepimiz yapsak burda yorumlaşırken diğer arkadaşın kaç haftalık olduğunu görmüş oluruz.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim :) sabah 9 bucuk - 10 gibi iğneyi vuruyorum akşam yatmadan önce coraspirin içiyorum. ama doktora mutlaka saat olayını soracağım.

Ay onu ben de aradım ama bulamadım. Hepimiz yapsak burda yorumlaşırken diğer arkadaşın kaç haftalık olduğunu görmüş oluruz.
Evet eskiden görüyordum üye değilken.Şimdi kimsede yok kaldırdılar mı o özelliği acaba? Tahmini doğum tarihini girdim hesap ayarlarından ama çıkmamış K Kazen

Evet eskiden görüyordum üye değilken.Şimdi kimsede yok kaldırdılar mı o özelliği acaba? Tahmini doğum tarihini girdim hesap ayarlarından ama çıkmamış K Kazen

Profilinizde imzaları kapamışsınız, düzelttim

Teslim almış görünüyorsun canım? Sıkıntı mı oldu?

1 saat içinde cavap veremedim diye bu kanıya vardı sanırım. Hastanedeyim lütfen biraz sabırlı ve anlayışlı olun. Nerede her istediğiniz hemen oluyor karşınızda ki insan, müsait olmayabilir, hasta olabilir, işlem sırası gelmemiş olabilir.

Yanlış anladınız sanırım. Biz grup olarak nasıl alacağımızı bilmiyoruz ve beceremiyoruz manasında yazmıştım. Sabırsız veya anlayışsızlık yapmadım.

Teşekkürler

Evet kızlar işyerinde bilgisayar başındayım herkes bilgilerini yazarsa yavaştan doldurayım görmüş oluruz :)
Kendiminkini girdim olmuş mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…