2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bide keseyi kaç değerden sonra gördünüz ? Ben 7 değerle öğrendim yumurtlamadan sonra 10. Günde. iki günde bir takip ettirdim dün 393 çıktı 4+3 gösteriyor uygulama ama az mı acaba bide hızlı arttı böyle giderse bini geçince keseyi görebilir miyim sizce ?

Evet canim gözükür . Yooo gayet iyi bence

Benim 1500 lerdeyken karından görünmez daha erken diyip vajinal ultrason ile görmüştü doktorum keseyi. 3000-5000 arası karında görünüyor demişti

yok yanma olmuyor canim . bu yanmayi dr una soyle . enfeksiyon olmasin . ben gecen senelerde oyle bir sey yasamistim vunku idrar sirasinda cok fena yanma oluyordu su icmekten korkuyordum tuvaletim gelmesin diye
Eğer yanma varsa bol su içmeniz lazım ama çok bol, bende de arada oluyor az su içtiğim zamanlarda özellikle.

1500 de kese görünüyor canım ben son adet tarihine göre 5+3 te gördüm keseyi. Ama doktor 6 haftalık demişti yani 6 da görmüş oldum

Son düzenleme:
Kizzz nerelerdesin sesin cikmiyo. Benim kasik ve bacak ağrım var normal mi ya
Kuzum burdayım takip ediyorum burayı
Kuzum benim ara ara kasık ve bel ağrım oluyor bide çok uykum geliyor onun dışında bişeyim yok puan bulantı vs olmadı hiç. Yarın doktor kontrolüm var inşallah keseyi görürsek biraz rahatlicam

Benim de yok bulantı vs. Arada midem eksiyo. Kasıklarım da bazen gün boyu hiç agrimiyo bazen de agriyo. Bu bacağıma vuran ağrı hamilelikte oluşan siyasit ağrıdan zannedersem ikisi de agriyo eklem yerlerinden üst baldira kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…