2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Selam aleyküm hanımlar 8 yıl sonra bana da nasip olacak sanırım anne olmak tüp bebek annesiyim dün kan verme günümdü 122 çıktı değerim 5.ci gün çift transfer ama teki tuttu Perşembe yine kan vereceğim inşallah sağlıklı bir süreç olur hepimiz için hayırlı olsun hepimize

Hayırlı olsun. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Benim de ilk. Ama burada deneyimli hanımlar var. Birbirimize destek oluyoruz. Deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Adet günü mü test yaptınız?
12.ci gün kan verme günümdü gittim verdim hiç belirtim falan yoktu olmayacak diye düşündüm ama kanda pozitifi gördük çok şükür 6.ci gün evde erken gebelik testi yaptım negatifti umutsuzdum

12.ci gün pozitif görmek nasip oldu 5.ci gün embriyosu yaa herkeste erken çıkması umutlandırmıştı heveslenmiştim o kadar zaman sonra diye
Tüp bebek süreçlerine pek hakim değil. Ben de yumurta takibi ile 1 buçuk yıl sonra gebe kaldım. Herşey gönlünüzce olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Kaç yaşındasınız? Nerede yaşıyorsunuz?

Tüp bebek süreçlerine pek hakim değil. Ben de yumurta takibi ile 1 buçuk yıl sonra gebe kaldım. Herşey gönlünüzce olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Kaç yaşındasınız? Nerede yaşıyorsunuz?
Aaaaa ne güzel sağlıcakla ilerlesin inşallah 28 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum sen

Merhaba ben de de pıhtılaşma var ama bana direkt iğne dedi coraspin yetersiz dedi
o yazıyı yazdıktan sonra başka bir doktor ile görüşmeye gittim ve iyi ki gitmişim direk iğneye başlattı.
Şuan 5+5 teyim coraspirin, Enox iğne ve progestan fitil kullanılıyorum :) göbeğimden iğneyi yapıyorum ve mosmor oldu

Doktora gidecektin dün kuzum sordun mu bacak ağrısını ne dedi
Canim bu bacaklarımın üst eklem yerleri agriyo vajinaya yakın. Çatı kismina. Siyatik agriymis o. Vajinal batma yanma için de fitil verdi 3 gün de 1 tane kullanacağım şekilde 2 ilaclik bir kutu. Kadın doğum doktorumu aradım söyledim o sekilde aldım ilacı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…