2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
hanimlar ya yarina kalp atisi icin randevu aldim . erken mi acaba ? yarina 6+1 oluyor . bi iki gun daha beklese miydim ? 10 gun muayene suresi var . persembe 10. gun oluyor . o gune mi ertelesem

Benim de sağ taraf canım. Sağ bacağım da agriyo. Bir de tam idrarinix geldiğinde yanma hissediyor gibi oluyor usunuz sizler de.
yok yanma olmuyor canim . bu yanmayi dr una soyle . enfeksiyon olmasin . ben gecen senelerde oyle bir sey yasamistim vunku idrar sirasinda cok fena yanma oluyordu su icmekten korkuyordum tuvaletim gelmesin diye

Bencede enfeksiyon vardır bende de vajinal enfeksiyon vardı doktorum ilaç vermedi yumurtlama dönemindesin hamile kalma riskin çok yüksek diye ki ondan sonrada zaten 11 gun sonra hamile olduğumu öğrendim benimde cuma günü randevum gidince kesinlikle soracağım
Benim de sağ taraf canım. Sağ bacağım da agriyo. Bir de tam idrarinix geldiğinde yanma hissediyor gibi oluyor usunuz sizler de.

Bencede enfeksiyon vardır bende de vajinal enfeksiyon vardı doktorum ilaç vermedi yumurtlama dönemindesin hamile kalma riskin çok yüksek diye ki ondan sonrada zaten 11 gun sonra hamile olduğumu öğrendim benimde cuma günü randevum gidince kesinlikle soracağım
Sırt ağrım yok kuzim. Kasık ve bacak agrisi

Sırt ağrısı olurmuş. Hamilelikte salgılanan relaxin hormonu sebebiyle kaslar, kıkırdaklar gevşer, bu da eklemlerde, omurlarda ağrıya sebep olur. Birkaç kere benim de ağrıdı. Araştırdım, bu sonuca vardım.
Sırt ağrısı olan var mı benim sabahtan beri çok ağrıyor acaba üşüttm mü yoksa normal mi kızlar

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-08-2024

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADIYaşKaçıncı ÇocukSon adet tarihi 🤩KESE💫Kalp Atışı💓Cinsiyet 👧🏻👶🏻Doğum Tarihi🎈Bebek AdıBebek Kilosu
Ben de katılmak istiyorum mümkün mü acaba

X