2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimde öyle ben zaten hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. Herhalde ağustos ayında ağır yaşamlar gibi olucam 😀
Bence kilo konusunda max benim 162 boy 88kg ile hamile kaldım diyetisyene gidiyordum zaten 86ya düştüm ilk 3 ayda şimdi 87yim :) Dolayısı ile hamile olduğum herhalde 6.aya kadar anlaşılmaz sadece yağ geliyor ele :)
Sağlık sıkıntısı yaşamıyorum ile iler ki aylar için diyete devam

Dimi ama planlı son gebeliğim zaten sezeryan olacağım için bağlatmayı düşünüyorum aynı anda rabbim isteyen herkese versin 🙏🏼 hazır özendim aldım valla triko takım hem doğumdan sonrada rahat kullanırım dedim çok moda bu aralar 🤗
Bende sezeryan esnasında bağlatmayı düşünüyorum tüpleri . Allah sağlık versin evlatlarımıza geri dönüşü zor ama zaten yaş da 35 nerdeyse zaten hakkımızda hayırlısı olsun

Kızlar dün geceden beri çok sancım vardı sabah acile gittim bebeğin eşi riskli anneyle arasındaki bağ koparsa ölür dedi başkada bir aciklama yapmadı şimdi özel bı klinikte perinotologa randevu aldım oraya gidiyorum dualariniza ihtiyacım var
Geçmiş olsun inşallah hiçbir şey çıkmaz mutlu haberle dönersin birden bire mi oldu yoksa kendini yordunmu

Amin İnşallah canım benim de arada seyirme oluyor damar atması oluyor doktora sormuştum onlar hareket değil demişti ama bilmiyorum seninki de 17 hafta olmuş tabii ki de artık daha net hissedersin yavaş yavaş
Aynen canım bence onlar seğirme gibi bebek hareketi çünkü yemek yediğimde ya da sağa sola yattığımda kıpırtı hissediyorum. Tam alt karnımda

Bence kilo konusunda max benim 162 boy 88kg ile hamile kaldım diyetisyene gidiyordum zaten 86ya düştüm ilk 3 ayda şimdi 87yim :) Dolayısı ile hamile olduğum herhalde 6.aya kadar anlaşılmaz sadece yağ geliyor ele :)
Sağlık sıkıntısı yaşamıyorum ile iler ki aylar için diyete devam
Kız ben 178 boy 100 kilo ile hamile kaldım 😀😀😀 şimdi 110 olmuşumdur 😀😀

Kızlar şimdi çıktım doktordan bebeğin gelişiminde suyunda bı sorun yok dedi plasentada kanama alanı var dedi biraz değişik görünüyor ama bebeğin iyi şimdilik dedi hicbisey anlamadım bu işten
Perinatoloji uzmanı yardımcı olabilir belki canım.

X