2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
17. Haftadan selamlarrr🌸 bugun herkes göbüşünü atmış eksik kalmayayım dedim😂 ben kucağımdaki 4 ayaklı canavarın peşinde koşturmaktan pek kilo alamadım hamilelik öncesinde de vardı biraz göbek o yüzden dışardan anlaşılmıyor hanüz hamile olduğum😂 1 aya tamamen kendini gösterir herhalde bebiş♥️

Eklentiler

• 00C81B5E-D424-4ADD-BAF2-22BCFA0CFC84.jpeg
    00C81B5E-D424-4ADD-BAF2-22BCFA0CFC84.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 128
Kızlar isim konusuna karar verdiniz mi.Kizimizin ki Nefes olacak o evlenmeden önce belliydi😊Oglanada eşim Kartal istiyor ama benim içime sinmedi ikinci isim olarak Asil yada Cansın düşünüyorum.Fikir verirseniz sevinirim.

Kızlar isim konusuna karar verdiniz mi.Kizimizin ki Nefes olacak o evlenmeden önce belliydi😊Oglanada eşim Kartal istiyor ama benim içime sinmedi ikinci isim olarak Asil yada Cansın düşünüyorum.Fikir verirseniz sevinirim.
kesinlikle asil derim oyum ondan yana olur cansin unisex bi isim olmasina ragmen benim etrafimda kiz olarak cansin cok var erkegini daha gormedim biraz kayra gibi oda unisex ama bence oda kiza biraz daha yatkin kaliyo bence ama kimsenin degil sizin dusunceniz onemli olan

kesinlikle asil derim oyum ondan yana olur cansin unisex bi isim olmasina ragmen benim etrafimda kiz olarak cansin cok var erkegini daha gormedim biraz kayra gibi oda unisex ama bence oda kiza biraz daha yatkin kaliyo bence ama kimsenin degil sizin dusunceniz onemli olan
Aaa çok enteresan benimde tanıdığım 2 tane Cansın var ve erkekler hiç unisex yada kız ismi olacağını düşünmemiştim.Dikkate alicam teşekkürler.

Bence Asil çok güzel olur. Benimde çok beğendiğim bi isim.
Bende ismini Aden koyacağım inşallah sonradan fikir değiştirmezsem 😂

Arkadaşlar bu kabızlık beni mahvetti yaa böyle bir şey olamaz karnıma resmen saplanıyor ağrılar çatlayacak gibi oluyorum ☹️ magnezyum kayısı zeytinyağı fayda etmiyor düzgün beslensem de aynı sağlıksız da :KK43: magnezyuma ilk başladığımda iki hafta güzel etki etmişti 3 gündür yine başa döndüm oof of

Ben bugün gittim doktor 19. Haftadan önce hissedemezsin, hissedenler bağırsak ya da gaz hareketletini hissedip bebek sanıyor dedi😂 bilemiyorum ne kadar doğru😂
Dün sağlık ocağındaki doktor da artık hissedebilrsin dedi 16 hafta 🙄 zaten hissediyorum pıt pıt yapıyor tabi güçlü tekmeleri hissetmeye daha var kızlar 🫢 öyle bir tekme atıyorlar ki bebeyle konuşuyorsun anneye bu kadar da sert takme atılmaz ki ama diye 😝

Arkadaşlar bu kabızlık beni mahvetti yaa böyle bir şey olamaz karnıma resmen saplanıyor ağrılar çatlayacak gibi oluyorum ☹️ magnezyum kayısı zeytinyağı fayda etmiyor düzgün beslensem de aynı sağlıksız da :KK43: magnezyuma ilk başladığımda iki hafta güzel etki etmişti 3 gündür yine başa döndüm oof of
Sabahları aç karnına kayısı yemeyi dene, kivide işe yarıyor

Dün sağlık ocağındaki doktor da artık hissedebilrsin dedi 16 hafta 🙄 zaten hissediyorum pıt pıt yapıyor tabi güçlü tekmeleri hissetmeye daha var kızlar 🫢 öyle bir tekme atıyorlar ki bebeyle konuşuyorsun anneye bu kadar da sert takme atılmaz ki ama diye 😝
Yaa ben daha hiç hissedemedim 17. Haftadayım demekki değişiyor kişiden kişiye

Ben kabızlıktan gaz sancısı dan öldüm ya hamilelik başindan beri bu bir hafta iyim ne yapsam yesem ise yaramadı doktor ilaç verdi ondanda hamileler kullnamaz yazıyor içemiyorum da onun dışında hiç bir şey işe yaramadı bende meyve biraz yiyince içim rahatliyirdu gerisi işe yaramadı.qma bir şurup varmış o iymiş oyke dediler onu al kendine ilaç o kadar pahalı ki yazmadan da alamiyorsun benim sağlık ocağı öyle uzakki bir buçuk saat yol gelişi gidişi üşeniyorum gitmeye vallahi çok şükür iyim artık rahatım

X