2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bişey sormak istiyorum benim 2 gün önce beta hcg 1865 çıkmıştı tekrarlamicaktım testi ama böyle Bi anda bütün belirtileri sanki kaybolmuştu merak ettirdim bugün yani 2 gün sonra tekrar baktırdım 2800 çıkmış 2 ye katlamamış sonuç ama saat farkı vardı ondan kaynaklı olabilirmi sürekli akşamları veriyordum bu sefer öğlen verdim bu sonuca etki edermii

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin insallah ☺ ultrasonda sadece kese mi gördünüz bebeği de gördünüz mü acaba benimde satım da 29 ekim sizinle yakınız sanırım daha hiç doktora gitmedim de o yüzden merak ediyorum 😊
Sadece kese göründü dedi doktor bebekte gözüktü mü o belirtmedi benimde sormak aklıma gelmedi

Kızlar bişey sormak istiyorum benim 2 gün önce beta hcg 1865 çıkmıştı tekrarlamicaktım testi ama böyle Bi anda bütün belirtileri sanki kaybolmuştu merak ettirdim bugün yani 2 gün sonra tekrar baktırdım 2800 çıkmış 2 ye katlamamış sonuç ama saat farkı vardı ondan kaynaklı olabilirmi sürekli akşamları veriyordum bu sefer öğlen verdim bu sonuca etki edermii
illa iki kati olmasi gerekmiyormus .en az yuzde 60 artmaliymis 2 gunde bir , sizde saat farki da varmis o da etkiler. strese sokmayin kendinizi lutfen

illa iki kati olmasi gerekmiyormus .en az yuzde 60 artmaliymis 2 gunde bir , sizde saat farki da varmis o da etkiler. strese sokmayin kendinizi lutfen
Ne biliyim canım ya ilk gebeliğimde boş gebelik oldu ondada değer yükselip sonradan düşmeye başlamıştı o yüzden korkuyorum yarın doktor randevum var bakalım

Evet onu biliyorum zaten 4-5 haftalık oldugunu söyledi aile hekimi bu değer şu durumda normal mi oluyor herkeste değişiklik mi gösteriyor onu merak ediyorm
Değişiklik gösterebiliyor kimisi bu haftalarda binleri görürken kimimiz bu değerlerde olabilir bu tamamen döllenmeyle alakalı birşey korkmayın normal ☺️

Kızlar duygu durumunuz nasıl? Ben dokunsalar ağlayacağım o moddayım hormonlardan mıdır nedir iç sıkılması duygusallık tavan 😞🥹
Karmakarışık durumdayim video izleyip deli gibi gülerken iki dakika sonra ağlamaya başladım iki akşamdir. Bazen aşırı neşeli bazen bitik durumdayım hiç belli olmuyor dengesiz oldum iyice😅

Atlattınız inşallah. Ama bir müddet kendinizi yormamaya, yatıp dinlenmeye özen gösterin. Kanamalı riskli gebelik yaşayan çok kişi var. Hatta kanaması son aylara kadar kesilmeyip sağlıkla bebeğini kucağına alanlar var. İnşallah bebeğinizi sağlıkla dünyaya getireceksiniz.
Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Moral verdiniz 🧡

X